• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ljeto

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
Sezona je za sada vrlo loša, bilo je nešto bagrema ali dosta slabo. Kreće kupina, kesten, lipa pa ćemo vidjeti da li će se sezona popraviti.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
Nisu sve proizvodne i gledamo pojedino područje kao pašnjak za pčele. Cirka 500 kg na mom području. Ali samo kada su ajnc-A godine. Za mjesec dana ćemo vidjeti rezultate za ovu sezonu, do sada nije dobro.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
Sada nemam problema sa prodajom jer meda ima manje a inače ide na veliko pa je cijena manja, sve ovisi o dogovoru. Ostalo doma prodam ili mijenjam.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
Gotovo, nije bilo bagrema dvije godine tako da sam imao male količine koje sam riješio. Nadamo se boljem.
 

jossip

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2019
Poruka
878
Nadamo se boljoj sljedećoj godini a ja ti javim kada med i mlijeko krenu pa ako budeš trebao imam čovjeka u Karlovcu samo kod njega preuzmeš jer sve rjeđe idem za grad.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ma kupil bi koju flašu al baš tako da je domaći.
Imam provjerenog čovjeka koji prodaje domači med po 40 kuna flasica, pa ako ti treba javi da ti dam kontakt broj.
 
Na vrh