• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ljube1

ljube1

Novi član
Tu od
17 Svi 2022
Poruka
1
Pozdrav svima.
Ja sam hobi poljoprivrednik iz Srbije. Osim male bašte koju posedujem, veliki sam zaljubljenik u vrtarstvo. Dvorište sam obogatio sa preko 110 čempresa koje sam sadio u raznim etapama, tako da ih imam i 20 godina stare, a najmlađi red je 2 godine star. Osim toga, u mom vrtu imam i čemprese arizonu, mediteran, kuglasti bagrem, kuglasti javor, japanski javor, japansku trešnju, zlatni i plavi čempres, katalpe i plave strele...
Evo jedna skromna sličica
Inače sam web dizajner, imam iza sebe veoma bogat portfolio sajtova, ali pošto je ovo poljoprivredni forum ostaviću samo jedan sajt koji sam radio za rasadnik povrća.
 

Najnoviji postovi

Na vrh