• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lombardini problem

Djecak

Novi član
Tu od
15 Velj 2021
Poruka
8
Imam problem sa lombardinijem 2 cilindra vodeno hlađenje nece upaliti samo crno dimi a nikako da primi i upali dizne su pregledane grijaci rade STA bi mu moglo biti bojim se da mu nije zima posto su temperature oko 0 i nize
 

Djecak

Novi član
Tu od
15 Velj 2021
Poruka
8
To je takav motor nema klasičnu bos pumpu nego ispod poklopca na glavi svaku pumpu za sebe i dizna je skupa s elementom to sam dao ispitati i uredu je
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Me mogu da prepoznam koji je tacno motor. Moglo bi biti da je preskocio. Jesi pumpu nosio na ispitivanje. Moguce da su dizne ok ali da pumpa ne stvara pritisak
 

Djecak

Novi član
Tu od
15 Velj 2021
Poruka
8
motor je lombardini ldw 502 pumpe i dizne su skupa bile na ispitivanju i rade dobro pogon pumpe je na bregastoj osovini
IMG_20210215_090935_9.jpg
 

Djecak

Novi član
Tu od
15 Velj 2021
Poruka
8
Ne nije mogao jedino nije bio paljen 5 godina pa sam mislio da su dizne dobile to sam ispitao i dobre su kolko sam se razgovarao sa jednim mehanicarom veli covjek tim motorima voli biti zima
 
Na vrh