• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Loša škola na you tubu

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tema bi bila postavljanje you tube filmiča gdje netko nestručan objašnjava kako stručno uništiti stroj ..bilo vožnjom, popravcima ili samo objašnjavanjem.
Ideja je vezana uz popravak anlasera na temi 539 i stručnim elaboratom grešaka i propusta forumaša plus.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ovo je jedan primjer kako ne raditi..još jači su komentari..ako vam se cita..lik ima preko 14000 pratitelja uglavnom čestitara koji ni ne znaju kaj gledaju.Uključio sam se i komentarima ali teško je takvima u šumi pokazati drvo kao i na ovom forumu.


 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,119
Ne znam jeli za raspravu:kanal marko traktorista,video kako pravilno početi oranje.ono njihovo počimanje oranja uopće nije pravilno
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
A kad neznaš onda misliš da ovaj zna koji prikazuje video
I to je točno..ali pogledaj moje primjere..kak moraš biti tudum i vjerovati da se ovak podešava diza a vjerujem da ne postoji traktorista koji nije čul za boš majstora..kaj oni popravljaju kišobrane?

Drugi primjer kotačić..kak možeš znati koliko se potrošil kotačić...hm..ma glupo je uopće kometirati i dati suvislo obrazloženje.. to zvoni na kilometar.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,340
To što on radi su intervencije da si malo produži rad, za sve ostalo treba kod majstora. Da je to samo tako onda svi majstori bi bili bez posla. Jedino je problem za one koji nisu upućeni ni malo u problematiku misle da će ako kupe dva ključa i kliješta sve popravke riješiti sami uz pomoć video zapisa a u životu nisu ništa odradili.
 

Gajan

Aktivni član
Tu od
27 Sij 2018
Poruka
183
I to je točno..ali pogledaj moje primjere..kak moraš biti tudum i vjerovati da se ovak podešava diza a vjerujem da ne postoji traktorista koji nije čul za boš majstora..kaj oni popravljaju kišobrane?

Drugi primjer kotačić..kak možeš znati koliko se potrošil kotačić...hm..ma glupo je uopće kometirati i dati suvislo obrazloženje.. to zvoni na kilometar.
Gledao sam njegove video klipove ,covjek lupa za medalju.Ja sam ga pitao za rastavljanje traktora 533 po zvonu kad nije pomenuo da postoji vijak iza alnasera .Ima da se potrgaju vukuci oni koji budu zaboravili taj vijak koji se nevidi dok ne skineš alnaser.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Kako pravilno skinut vodenu pumpu?
Pa evo kak snima čovjek koji skida i isto nezna kak kaj ide, ali on je majstor.
Ako neko nekaj dela taj zna kaj se skida kaj se ne skida, ne nebada se tebalo bi ovo, ma ne to, ipak samo ovo, aha ipak i to treba.

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,012
Ako popratite još koji video od Almira mogli bute primjetiti da čovjek ima fobiju na žuto zelenu izolir traku.
U večini videa se može vidjeti.

Mada ja također nisam ljubitelj yubtub videa i majstora sa njega moram priznati da ima ljudi kod kojih se može naletjeti na nekaj korisnog. Rijetko, ali naleti se.
A i ovaj naš forum je rodil par Youtubera
 

Gazda.Joza

Aktivni član
Tu od
1 Velj 2023
Poruka
157
Ne znam jeli za raspravu:kanal marko traktorista,video kako pravilno početi oranje.ono njihovo počimanje oranja uopće nije pravilno
Ja sam odgledao sve o oranju od njega,podesio plug i ide savršeno…Nikad nisam orao do jučer…
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nikad nisi orao du jućer a znaš sa ide savršeo....to je kao da se sutra prihvatim ulja na platnu i narišem mona lizu ljepšu od orginala..hm..
 

CetojevicM

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
123
Ide il ne ide savrseno, vazno je da covjek bude zadovoljan uradjenim poslom, a vrijeme ce pokazati da li je ispravno uradjeno
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Kad se nešto slaže za "udaju"..onda može i ovako
 
Na vrh