• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

luka009

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Pozdrav i dobro došao, čime se baviš, kolko imaš strojeva.

Pozdrav svim forumašima. Dok se snađem. Ne radim puno zemlje 2 - 3 kj. Od traktora imam Vladimirca (staro obiteljsko srebro i IMT 539). Od priključaka imam prikolicu tehnostroj kiper, šumsku sa kočnicom, dvije male, cisternu 2500 l, plug OLT 14"/1 i IMT 10"/2 niski, kultivator dvoredni OLT, frezi 1,6m, malčer 1,2m. tanjurača Leskovac 20D, bočna kosa Dubrava, prskalica 350 l MEP, valjak 2,2m, grablje sunce, možda sam nešto zaboravio i rasipač za koji molim pomoć. Rasipač je sa klatećom rukom Creina-Kranj, a na košu piše Creina Vicon. Typa B-75S, serija 91, god. proizv. 1982 i broj 7785. Na ručki za odešavanje ima brojeve od 0 - 96.
Zanima me tabela za korištenje (za sjetvu ječma, pšenice, zobi, gnojiva) tj. određivanje za bacanje po kj ili ha, znači otvor na broj, brzina kretanja traktora i broj okretaja kardana.

Za prvo javljanje možda tražim previše, ali što mogu kad sam takav.

Hvala svima.

Bok.
 

Najnoviji postovi

Na vrh