• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Luka95

  • Temu pokrenuo tuaregr10
  • Datum prvog posta
T

tuaregr10

Guest
fotografija0355u.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

fotografija0354.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

fotografija0353.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Većina posla oko "gajbe" je završena :p. Danas "gajba" "pobrušena" i premazana ferosanom te je spremna za farbanje :gitarist:.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav tuaregr10

Vidim radi se gajba, još malo pa gotovo. Sve pohvale za izradu.
U ovoj priliki ču iskoristit pa te molim da pozdraviš brata u moje ime. Inače napisal sam nešto o našem susretu u mojoj temi gde su i slike, možeš pročitat ako imaš volje.

Tu je ona slika od nas pa ču je okačit i u tvoju temu.

19843045.jpg
 
T

tuaregr10

Guest
Pozdrav tuaregr10

Vidim radi se gajba, još malo pa gotovo. Sve pohvale za izradu.
U ovoj priliki ču iskoristit pa te molim da pozdraviš brata u moje ime. Inače napisal sam nešto o našem susretu u mojoj temi gde su i slike, možeš pročitat ako imaš volje.

Tu je ona slika od nas pa ču je okačit i u tvoju temu.

Pozdrav i tebi :fball:
Bez brige, već sam ga pozdravio ;). Pročitao sam ono što si ti pisao i vidio sam slike koje si "zakeljio", inače redovito pratim tvoju temu :eek:.
Drago mi je da smo se upoznali i malo popričali te mi je drago da si vidio malo i "naš" kraj u kojem živimo :gitarist:. Nadam se da ćemo se još koji puta vidjeti i popti koju :partyman:!

PS
Hvala za sliku :supz:.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Sva sreća pa je "polka" blizu a? hehehe....neka neka, sve što se može nabaviti po "nabavnoj cijeni" je dobrodošlo...pozdravi bratu od instruktora!!!
 
T

tuaregr10

Guest
Sva sreća pa je "polka" blizu a? hehehe....neka neka, sve što se može nabaviti po "nabavnoj cijeni" je dobrodošlo...pozdravi bratu od instruktora!!!

Da, da...............................:mrgreen:!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
dobra gajba :D
a zkj si ne poštelaš na polugi gore? ja uvjek štelam da kad spustim bude ravna na podu
 
T

tuaregr10

Guest
Dobra je,i ja si moram složit jednu...reci mi kolika joj je nosivost

Jučer je bilo složeno u nju cca 500 kg, a nije se ni malo savijala :weedman:. Može sigurno još 200 kg tereta ići u nju, ali za to treba veći traktor :oops:.
 
T

tuaregr10

Guest
dobra gajba :D
a zkj si ne poštelaš na polugi gore? ja uvjek štelam da kad spustim bude ravna na podu

Istina, mogao sam je još malo izravnati, ali ne mogu da bude potpuno ravna zato što mi poluge od hidraulike zapinju za gajbu :oops:. "Prihvat" za poluge od hidrulike je na donjoj strani gajbe (ispod), pa zato zapinje :evil:.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,060
Jučer je bilo složeno u nju cca 500 kg, a nije se ni malo savijala :weedman:. Može sigurno još 200 kg tereta ići u nju, ali za to treba veći traktor :oops:.

Napravit cu ja za tomeka jednu...treba mi,a meni se neda ic u nove projekte -.-
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Istina, mogao sam je još malo izravnati, ali ne mogu da bude potpuno ravna zato što mi poluge od hidraulike zapinju za gajbu :oops:. "Prihvat" za poluge od hidrulike je na donjoj strani gajbe (ispod), pa zato zapinje :evil:.
ahaaaa :p
hah sad si me sjetio kak je moj tetak na 539 ruku od hidraulike potrgo xD
bili smo u šumi prošli vikend i on je bio s vitlom i kak je on dovuko drvo skroz do vitla, htel je dici vitlo i krenut napred da drvo dalje povuce,i kak je on digel ,dolnji desni čošak vitla zapeo za drvo i pukla ruka :p
i tak smo od pol 9 ujutro do 1 popodne se j*bali s jednom bukvom :p
 
T

tuaregr10

Guest
Evo da i ja stavim koju slikicu sa Google street view - a :fball:.
Prvo slikice našeg Tornjaka koji odlično čuva ovce od medvjeda...... vidi se iz priloženog :madmana:.

sl010066.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

sl010064.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

sl010063.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Nekoliko slikica od strojeva, taman se razvozio gnoj kad je slikano.

sl010052.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

sl010051.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

sl010050.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

sl010049.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

sl010048.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
T

tuaregr10

Guest
dsc00844pt.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Evo jedna slika Zetora 7745 koji je poderan do bola..... dva puta je prevrnut :madmana:!!!!!!!!!!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh