• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Maglite ili nesto drugo?

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Sto biste preporucili? Maglite je stvarno "numero uno" ili ima i drugih proizvodjaca baterijskih lampi "opce namjene", a slicne kvalitete i uporabljivosti.
Treba mi nesto sto nije bas previse glomazno, a opet ne bas malo npr Obrisan neispravan link. ili ovo Obrisan neispravan link.
 
V

VTZ

Guest
Ovisi za što ti točno treba, ali ja bih odabrao neku vrstu svjetiljke, kojoj se baterije mogu puniti, i to što više puta.. Imam odlična iskustva s punjivim baterijama veličine AA, one od 2500 mA uopće nisu skupe, a imaju kapacitet daleko veči od Duracell ili bilo kojih drugih običnih baterija.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
VTZ kaže:
Ovisi za što ti točno treba, ali ja bih odabrao neku vrstu svjetiljke, kojoj se baterije mogu puniti, i to što više puta.. Imam odlična iskustva s punjivim baterijama veličine AA, one od 2500 mA uopće nisu skupe, a imaju kapacitet daleko veči od Duracell ili bilo kojih drugih običnih baterija.

Da, slazem se. Samo malo, zar u Maglitice ne idu Ni-cd ili Nimh punjive baterije umjesto, sto u specifikaciji pise, AA alkalne? Ne rade OK na 1.2 V? Za C-cell idu C baterije. Kakve su to C baterije? Po izgledu mi izgledaju kao R6 baterije ....
 
V

VTZ

Guest
AA je veličina, postoje "standardne" baterije, ali i punjive, potpuno jednake veličine. C baterije su vjerojatno nešto veće, ali komplet takvih običnih baterija često košta više od same svjetiljke...
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Ja sam sebi kupio LED svjetiljku na ebay-u, za oko 100kn.
Unutra sam stavio 4 punjive baterije od 2700 mah i mogu reći da to svjetli dobrano.
Nemožeš je ni u oči uperit jer 5 minuta vidiš samo točkice.
Stvarno sam zadovoljan s njom.
Došla je za oko sedmicu i pol.

Evo link:
Obrisan neispravan link.

Uglavnom ona dođe oko 20 kuna, poštarina oko 80.
 
V

VTZ

Guest
Patrik, strašna baterija za smiješno nisku cijenu! Ima na sebi 100 LED sijalica, to mora dobro svijetliti! :D
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Znam, osvjetli barem jedno 40-50 metara pošteno, a nekad i više.Ima oko pola kile, malo manje,pa je osjetiš. :D :D
Malo troši jer su ledice unutra, punjive baterije su unutra.
Svjetli bijelom svjetlošću, a ne kao one žutom svjetlošću.
Cijena je mala, ali je poštarina povisi. Inače došla je iz Hong Konga.

Imaš još jače sa 109 ledica,ali su skuplje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh