• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Majice Traktoristi

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Raspitivao sam se u pošti i kod osoba koje tiskaju majice, cijena majice kratkih rukava, sa mojom poštarinom, a da ja imam neke koristi od toga trebala bi biti najmanje 60 kn.
Svi vi koji ste zainteresirani, recite mi je li to previše, ili nije?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pošteno ja sam sebi prije dvije godine dao izraditi onako sa nikom foruma pa je bila 50 kn,nego dali bi to bila cijena i za xxl model,ako bude, imaš potencijalnog kupca :icon_pidu::icon_pidu:
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Majica je o.k samo bi ipak bilo uredu da se stavi negdje natpos poljoprivrednog foruma.imace zainteresiran sam:icon_eyes:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Majice još nisu tiskane, sve je još uvijek u fazi ispitivanja i raspitivanja. Bio sam u pošti i kod čovjeka koji tiska se raspitao.
Mislio sam veličine M, L, XL, a sad vidim da ima dosta zaintresiranih i za još veće.
Cijena majice od 70 kn, s tim da ja plačam dostavu bi bila meni jako dobra, imao bih zarade od toga, a vjerujem da vama ne bi bilo puno?
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ima nas podosta sa xxl formatom,a 70 kunića su dve i pol kutije cigareta,meni odgovara,ako krečeš sa štancanjem javiiiii
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Imam još jedno pitanje.

Kako vam se sviđa ta opcija da uplatite novce na račun, ja kada vidim uplatu, pošaljem majicu i to je to?

Raspitivao sam se za opciju da plačate pri preuzimanju, ali dosta se podiže ukupna cijena...
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Vidim da ima dosta zainteresiranih, to mi je drago :)

Samo još moram pronaći tiskaru koja će to dobro odraditi i majice stižu ;)
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
i ja bi jednu, dvije...

ako misliš raditi prek računa, pazi da te Slinićev zamjenik ne posjeti. :(wait): a opet, ne znam kak funkcionira isplata ako se plaća pouzećem.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Raspitivao sam se za opciju da poštar donese tebi kući, ti njemu platiš i on meni donese novce, ali ispada 120 kn po majici...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Iskreno ako je majca dobra i ako imas veličinu S meni nije bed ni toliko dat i ovako ta majca nebi bila za u polje nego za posebne prilike hehe :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh