• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

makso

M

makso

Guest
poz swima na forumu :lol:.. da se i ja predstawim... ja sam Zeljko Maksimovic 94 god sam .. ziwim na par kilometara ispod planine `KOPAONIK` nadam se da znate gde je ta planina..nemam puno masina, a ni puno zemljista za obradu nekih par (h), moja omiljena masina je {MTK} :lol:... nzm sta wise da pisem ,.....





za wise info pisi te mi na mail:zeljko-maksimovic@hotmail.rs
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
zasto mislis da ti netko ima potrebu pisati na mail?
pisanje w umjesto v mi je vrlo iritantno, nismo na fejsu. vjerujem da ce se i ostali sloziti samnom..

ali svejedno, dobro dosao na forum.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša............:partyman::partyman:
Eh sad bi ti da se piše na dvije strane.........
vue0p.gif
imaš još koju adresu..
nyb3er.jpg
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., kako su već kolege forumaši pisali?, ja ću samo isto još pisat - dodat., popravi ovo slovo W u obično V., ako nimaš više ča pisat?, nemoj pisat., moja ideja - poruka tebi., pročitaj neke postave o predstavljanju., fala za tvoj majl., daćemo ga curicam da TI pišedu!., ...

., nemoj se ljutit, mlad si, ovo je samo pozitivna kritika - opomena., malo to tvoje štivo - pismo popravi, glavu gori, za KOPAONIK odreda svi znamo!, kada budemo u prolazu?, svratićemo na neku ljutu rakijicu! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
M

makso

Guest
sry za "w" preslo mi je u naviku :axe:, a mail sam ostawwio ako budem nekom trebao nesto privatno :vragek:...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro došao!!
Čime se baviš, šta siješ, šta imaš od stoke, kakve strojeve imaš, kakve priključke, skim radiš tu zemlju itd? Imaš još puno toga za pisati, samo ako ti se da pisati.
Još jednom dobro nam došao :gitarist: :partyman:
 
M

makso

Guest
od stoke imam:krave
ovce
svinje
kokoske
bikove
a od masina ima:motokultiwator (labin progres 12 KS) i swe prikljucke za njega
i iMt 539 takodje swe prikljucke za njega
imam njive pod:kukuruzom
krompirom
psenicom
imam par h pod detelinom....itd
owim se bavim iskljuciowo sam uz malu pomooc roditelja, to jest samo kad mi zaskripim u wremenu tada uskace moja porodica da mi pomogne, puno wremena mi oduzima skola i bas je tesko postici swe owo sto ja skoro sam radim.... :|:|
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Znači imaš od svega pomalo. Svaka čast ako sam to sve stižeš! U koju školu ideš? Odlično je sve samo riješi ovo "w" i dobićeš:
facebooklikebuttonbigr.jpg
na sve postove :):)
 
M

makso

Guest
tnx brt, probacu da se resim "W"....Masinska skola Raska-kuvar,treca godina.... trudim se da swe postignem ali skoro swe mi ide od ruke :partyman:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
odlično, svaka ti čast ako to sve stižeš sam!! :gitarist: nadam se da škola ne trpi zbog toga?
Želim ti sve najbolje i puno uspjeha kako u školi tako i na poslu!!
Čitamo se!!
 
M

makso

Guest
da skola mi owo bas puno trpi, ne zbog ocena, wec zbog izostanaka po par stotina izostanaka imam na kraju, i obavezno pred iskljucenje iz skole zbog toga, a sa ocenama sa ok... :):)
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
pozdrav i dobo došao, koliko ja shvaćam ti sam držiš krave i svinje, roditelji ti skoro i ne pomažu, koliko ti imaš toga.
 
M

makso

Guest
nemam ja mnogo, nesto sitno.. 6 krava, a planiram da otworim farmu kokosaka jer sad trenutno imam 200 komada ksk .... :madmana: a imam i 4 krmace koje sam ostawio da mi se oprase :p
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh