• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mala pomoc oko esea

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
poceo sam pisati maturalni rad i treba mi neka slika parnog bagera ako slucajno ko ima jer moram malo napisati o povjesnom razvoju strojeva
hvala
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
poceo sam pisati maturalni rad i treba mi neka slika parnog bagera ako slucajno ko ima jer moram malo napisati o povjesnom razvoju strojeva
hvala

pa lijepo upiši u google "steam excavator" i onda na slike, imaš tolko da možeš birati
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
nema problema, tomu i služi ova zajednica, a meni ništa lakše nego u gugl pa peglaj miško:gitarist:
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
malo pomoci jos trebam ima li mozda ko nacrt cilkonskaga prijenosnika ili mozda sliku
lejpe cbi prosil:roll:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
malo pomoci jos trebam ima li mozda ko nacrt cilkonskaga prijenosnika ili mozda sliku
lejpe cbi prosil:roll:

:scratch što je pjesnik htio reči?
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ovakav prijenosnik niti google ne može nači, a zna sve jezike svijeta;)
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
jel to neka vaša zagorska spika ili kaj...mislim, jesam na pol zagorec:drinkers:, al ovo fakat ne znam kaj je...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
jel to neka vaša zagorska spika ili kaj...mislim, jesam na pol zagorec:drinkers:, al ovo fakat ne znam kaj je...
Ako si zagorec imalo, moral bi znati koji je glavni trg zagorja?
Ajde zagorci, da vas čujem :rolfer:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
:finga:ha, moram se zvleči...više vučem na maminu stranu:butthead:

al ostal mi je zagorski gen, a to je da vozim opela i najdaža igračka mi je Štilovka
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zupčanik ciikloidnog profili ili se tu radi o propulzoru , možda doznamo sve do sutra
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako si zagorec imalo, moral bi znati koji je glavni trg zagorja?
Ajde zagorci, da vas čujem :rolfer:
Mogla bi biti moja radiona , svi koji bi došli unutra vrtili bi se u krug i čudom čudili :butthead:
Ej ! ..a da ja snimim tur de moja radiona , ali nema gledanja tko ne plati 8)
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
vidim da me nitko neje razumio pak to vam je centralni dio okretnog bagera preko kojeg vam se pritisci salju na podvozje pa ako slucajno ima ko nactr toga ili strucno ime jer mozda se strucno kak drugac zove
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Mogla bi biti moja radiona , svi koji bi došli unutra vrtili bi se u krug i čudom čudili :butthead:
Ej ! ..a da ja snimim tur de moja radiona , ali nema gledanja tko ne plati 8)
To si mi još prije par mjeseci obečal, pa ništ. al nema veze ja još uvijek čekam i pripremam se
butcherh.gif


A evo odgovora :rolfer:

016300723.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
vidim da me nitko neje razumio pak to vam je centralni dio okretnog bagera preko kojeg vam se pritisci salju na podvozje pa ako slucajno ima ko nactr toga ili strucno ime jer mozda se strucno kak drugac zove
sad objasni od kud ime tome kako si gore napisao ?
 

strojnik

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
174
pa kaj ja znam to ti je dio na okretnom bageru npr u cistoj sredini na njega se kace cijevi s donje i gornje str a u sredini ima kanale za protok ulja i kanale u kucista za dovod ulja na donji dio prenosnika naravno svaki kanal zasebno je brtvljen mandetama
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
jel ti misliš na okretni vijenac ili excavator slewing ring
 

Najnoviji postovi

Na vrh