• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malčer za Labin SS handmade

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
onom najsporijm ide bez problema,malcira ko pepo mokar,a ako ides drugom onda zapinje naravno ako je bas velika,ja sam kosio između malina to neoseca.il gde je bas velika neides pun zahvat.
 
S

staffmen

Guest
ak budes u prilici pa stavi neki video... Bas me zanima kak radi sa 70 zahvata
jer ove tvornicke 55cm su mi nekak premale.
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
to na prolece sad je sneg pola metra,za manju travicu je super za veliku nije,ipak je to 8 konja a nozevi se vrte 4 puta brze od kardana.4:1.zaasta ti to planiras za dvoriste il nesto vece? neznam imas li inventitor ja nemam(3brzine napred 3 nazad)kad freziram imam 3 brzine,a kad obrnem rucke moram kositi rikvercom a on je kao 2.
e da imam u tom pravcu prvu mogla bi i veca trava jer idem sporije i manje motor zapinje.
gume sam stavio 10 jel su 8 preniske.
 
S

staffmen

Guest
imam invertor.
Al su invertirane brzine brže od normalnih. Pa ti je 1 invertirana neprimjetno sporija od tvog rikverca.

Ma ja sam to mislio za po vocnjaku...al mislim da cu i dalje kosit striznom kosom jer je brže i travu mogu za sjeno koristit. A za nju trava moze bit i 1m njemu ne smeta
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
to da ako cec za stoku bolje ti je striznom, ovu koju ja kosim po malimama i ne koristim jel ja manja i vise je usitni. Evo slicica odozdo:
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
www.dodaj.rs
[/url][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh