• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mali zamrzivac grije

Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Evo imam jedan tj. dva delikatna problema, u istoj prostoriji mi se nalaze mali hladnjak i bojler. Bojler mi se non-stpo pali gasi svakih par minuta a prije je normalno radio pojacan je na pola. A hladnjak je ukljucen ali je unutra topal. Sad me zanima u cemu je problem?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
Evo imam jedan tj. dva delikatna problema, u istoj prostoriji mi se nalaze mali hladnjak i bojler. Bojler mi se non-stpo pali gasi svakih par minuta a prije je normalno radio pojacan je na pola. A hladnjak je ukljucen ali je unutra topal. Sad me zanima u cemu je problem?

bojler ti je pun kamenca, rastavi i očisti, nakon toga najvjerojatnije pregore grijači...hihi, tak je bar moj...
hladnjak iznesi van iz kuće, sad će doći dani da ga neće trebat kopčat u struju...:axe:
 
I

IvanVl

Guest
Jel hladnjak baš grije ili samo ne hladi
Probaj ga isključiti pa ponovno uključiti za par minuta
Koliko je star?
Ako je prehladno u podrumu on ne može raditi normalno .
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
pa tesko je skuziti jel ne hladi ili grije meni se cini da grije, nije u podrumu hladnjak, star oko 4 godine
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A možda ga samo treba napuniti plinom,iako,ako je star samo četiri godine to se još ne bi trebalo raditi.Tako je kod mene bilo sa ledenicom.Došao majstor,napunio plinom,i radila je slijedećih pet godina bez problema.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,541
A možda ga samo treba napuniti plinom,iako,ako je star samo četiri godine to se još ne bi trebalo raditi.Tako je kod mene bilo sa ledenicom.Došao majstor,napunio plinom,i radila je slijedećih pet godina bez problema.

aaa, zato se pojavila ozonska rupa pred par godina nad Hrvatskom...i taj smo misterij riješili!
;)
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
ipak nije rijeseno jer nakon nekog vremena opet je poceo tako, ja sam ga par puta prao i odmrzavao ali on ( hladnjak ) ne mrzne vise. Svaki pola minuta se cuje klik i ne znam vise sta bi mu bilo
 

frks

Član
Tu od
12 Pro 2007
Poruka
75
riknula izolacija pase stvara led u njoj i neče hladiti provjeri dali je izvana negdje hladna
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Nije, ma njemu motor se ne pali normalno, kad je ukljucen on svakih pola minuta napravi klik negdje kod motora, ako ga iskljucim na cijeli dan kad ga ponovo ukljucim on se normalno upali. Tako nekad normalno radi koji dan i opet onda iz pocetka pocne sa tim klik.
 

danijel983

Član
Tu od
2 Ruj 2010
Poruka
101
mali traži majstora,možda ga termostat zafrkava pa ga izbacuje,
a ak stalno motor radi a ne hladi a već si ga oćistil onda nema plina
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Klikxon kod motora je neispravan, ili moguće da pomoćni namotaji kompresora su u banani. Zbog toga ponekad radi, hladi, a ponekad ne radi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh