• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Malo o meni

  • Temu pokrenuo lukicas
  • Datum prvog posta
L

lukicas

Guest
poštovani ja sam Lukicas
živim i radim u Dalmaciji točnije u okolici Sinja
počeo sam se baviti poljoprivredom tek ove godine
od strojeva posjedujem traktor IMT 539 sa osn. priključcima, imam još i malu kopačicu IMt 509
za sada samo to od strojeva ,ali se u budućnosti planiram pojačati uz povećanje proizvodnje
trenutno uzgajam 3000 m2 krompira ,nešto zelenog graha
sljedeću godinu ću povećati površine cca na 2ha
nadam se boljim vremenima za poljoprivredu
-pomalo se bavim i vinogradarstvom nekih cca 1000 kom možda malo više nisam brojao

lijep pozdrav i dobar urod svima na ovom forumu
puno sreće
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
J

Joplin

Guest
poštovani ja sam Lukicas
živim i radim u Dalmaciji točnije u okolici Sinja
počeo sam se baviti poljoprivredom tek ove godine
od strojeva posjedujem traktor IMT 539 sa osn. priključcima, imam još i malu kopačicu IMt 509
za sada samo to od strojeva ,ali se u budućnosti planiram pojačati uz povećanje proizvodnje
trenutno uzgajam 3000 m2 krompira ,nešto zelenog graha
sljedeću godinu ću povećati površine cca na 2ha
nadam se boljim vremenima za poljoprivredu

lijep pozdrav i dobar urod svima na ovom forumu
puno sreće

Živija zemljače i dobro nam doša'!

Od kud si točno?
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...............:partyman::partyman:
 
J

Joplin

Guest
dobro poznaješ kraj ,a odakle si ti?
:?

Ja sam iz Vukšića,to ti je blizu Stankovaca tj. granica di završavaju Ravni kotari a počinje šibenska županija :)

Poznam dosta Hrvatske a tvojim krajem sam prolazila masu puta (doduše zadnjih godina nešto manje),a u Vrgorcu sam ko doma.

Eh,zaboravila sam napisati da mi je i Sinj blizak (tamo živi teta) a Trilj sa svojom Cetinom prekrasan.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh