• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mamut

  • Temu pokrenuo mamut
  • Datum prvog posta
M

mamut

Guest
Pozdrav, moje ime je mamut po mamutici u kojoj zivim. Po struci sam diplomirani pravnik a zivim i radim u Zg. Mamutica je zgradurina sa oko 4-5 tisuca stanovnika. Na forum sam se uclanio jer sam usao u biznis sa hrastovinom pa mi dobro dodju iskustva i savjeti starih iskusnih macana a ujedno i da pokusam nabaviti robu koja mi treba za preradu. Kako je u pravu jako puno neplacanja i problema bio sam prisiljen stupiti u dodatni posao da mogu bar od necega zivjeti. Ako ce se netko javiti za prodaju hrasta samo da se zna da bez papira ne zelim i necu raditi a time se izbjegavaju jako ruzne stvari koje citam po forumu.
Eto toliko o meni i svim lijep pozdrav!
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav Zagrebčanine mamut!, dobro nam došal!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša............:partyman::partyman:
 
Na vrh