• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mara

M

mara

Guest
pozdrav svim forumašima. nesnalazim se baš al nadoći ću . bavim se uzgojem smokava a koliko sam vidija i nema baš forumaša s istim uzgoje pa bi volija ako ko ima da me posavjetuje o nekim stvarima . pozz..........
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Eto vidiš da nije strašno .

Pozdrav , dobrodošao na forum :partyman:

Sve što ti nije jasno samo pitaj
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Pozdrav i dobro došla , nadam se da će se neko naći za pripomoć , u svakom slućaju lakše nego da zoveš za neku pomoć u voćnjaku ,:partyman:
 
M

mara

Guest
a tražim na forumu ko se bavi uzgojem smokava da mi pojasni neke stvari oko bolesti lista i stabla
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
i usput nisam žensko nego muško

A onda maran , izvini a vjerojatno će biti još zabuna a i neko mora biti prvi ( kod mare ) , sada sam se sjetio kod vas je to vjerojatno maare ,
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!!!., čitamo se ..., DOBAR TI JE NIK!!!...
 
M

mara

Guest
a nije ni maran nego baš mara skraćenica od prezimena al evo gledam pa ni danas da se neko javija da zna nešto o mom problemu
 
M

mara

Guest
ma kada je bitno kako se zoveš samo evo već drugi dan niko ništa nezna o smokvama to me zabrinjava
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša..............:partyman::partyman:

Nači če se več neko ko ima koju informaciju
 

Najnoviji postovi

Na vrh