• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mario 00

M

marioJB

Guest
Zovem se Mario Brozinić imam 14 godina,Iz jurovskog broda sam kod ozlja(karlovac)na samoj granici sam slovenijom.

Ne bavimo se baš nekom poljoprivredom,ali me traktori i te stvari zanimaju

Imamo: IMT 533 78g.
prikolicu
platon (kola)
prikolicu za đubar(sa susjedom)
tanjurače,brane,sijačicu kukuruza,mašinu za krumir sadit,plug (to su seoske mašine/zadružne)

dedin IMT 539 i 542(ne koristim ih sad mnogo al kad zatreba onda da)

kad stigne poslkati stavim slike,ovih dana se ore sije i takve stvari,

danas završili sa sijanjem
 
M

marioJB

Guest
šitanje? jel bolje izorati njivu za kukuruz sada ili na proljeće
 
M

marioJB

Guest
o.hvala,onda u ponedljak muličat,pa stari nek ore u utorak
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
pa možeš još koji dan pričekat ako ti nije sila !!!
i dok pooreš pusti zemlju do proljeća i čim buš mogao u polje odam idi z gredom da zatvoriš brazdu!
 
M

marioJB

Guest
a nemam više šta radit,a volim se vozat sa traktorom,pa ću to sada
 
V

Vujo

Guest
dobro došao mario!!!
vjerojatno prolazim pokraj tebe kad idem u Žakanje znam otići i na ribolov u Bubnjarce kod mlina
ljep kraj!!!
 
M

marioJB

Guest
ljep,preljep,ja sma kad ideš za bubnjarce od smjera žakanja kod onog vatrogasnog doma,malo prije granice.šta imaš nekog tu ili
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
mario00 dobrodošao na forum-nadam se da ćeš na forumu naučiti puno toga :!: ;) :partyman:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
TOMO VINKOVIĆ kaže:
mario00 dobrodošao na forum-nadam se da ćeš na forumu naučiti puno toga :!: ;) :partyman:


Kao što sma i ja ;)
 
V

Vujo

Guest
mario 00 kaže:
ljep,preljep,ja sma kad ideš za bubnjarce od smjera žakanja kod onog vatrogasnog doma,malo prije granice.šta imaš nekog tu ili
brat je kupio imanje u žakanju kod crkve prvo do crkve pa onda navratimo na roštilj a i ribičija je zanimljiva na slapu tak da znam taj kraj!!!
 
M

marioJB

Guest
Vujo kaže:
mario 00 kaže:
ljep,preljep,ja sma kad ideš za bubnjarce od smjera žakanja kod onog vatrogasnog doma,malo prije granice.šta imaš nekog tu ili
brat je kupio imanje u žakanju kod crkve prvo do crkve pa onda navratimo na roštilj a i ribičija je zanimljiva na slapu tak da znam taj kraj!!!


ona zelena kuća ili ono ispod crkve
 
Na vrh