• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Masey Ferguson jako dimi

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako sam dobro vidio taj ima PVP sa membranom.Za pocetak zamjeni membranu.Vjerovatno pase od IMT 533.
 

bahrija30

Novi član
Tu od
26 Svi 2014
Poruka
13
pajdo,još da se razmem sve bi bilo ok,na čemu bi trebalo promeniti membranu?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bahrija30

Novi član
Tu od
26 Svi 2014
Poruka
13
posle toga,dal se mora pumpa štelovati ili?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Pusti to na miru, nemoj si nepotrebne troškove nabijati. To bu još tak išlo 100 let.
To nije nikakav zabrinjavajuč dim.
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Pa ja pusti ga da se dobro zagrije ujutro je i moj
Terenac izbacivao takav dim dok se nezagrije
a bio nov
 

bahrija30

Novi član
Tu od
26 Svi 2014
Poruka
13
bio hladni ili topli motor,isto dimi,čak zna i u leru dimiti dok mu nedodajem gas,. prvo paljenje je najgore,oko 25-30 sekundi treba verglati da kresne,zna se dogoditi da motor nejednako radi,,traktor je kod mene par dana,tek ga kupili.
nema bosh pumpu,nego je neki drugi proizvođač,budem sutra poslikal,pa stavim slike
 
Posljednje uređivanje:

bahrija30

Novi član
Tu od
26 Svi 2014
Poruka
13
dečki mislim da je v ovome problem-suzi nafta,. jel to na lajtungu ili?

P5291530.jpg
[/url][/IMG]

P5291531.jpg
[/url][/IMG]

pumpa je mislim lukas ili?

P5291523.jpg
[/url][/IMG]
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
U tome problem nije, to je povrat. Skini, popusti pločice i nazad stegni i opet bu isto radil i dimil.

Inače rekoh ja tebi da to nije dim, sjetil sam se jednog svojeg videa s dimom.
Nije Masni, Mečka je, ali dimiiii :icon_eyes::icon_eyes:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=v0ppYDZRBC0[/YT]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Viličar je bil u pitanju, to je bilo prije pet, a možda i više let i tak još uvjek ide.
Zima je malo problem, ali po ljetu pali ko bombarder samo kaj troš 1 naprama 1, ako ne i više u korist ulja, a makina suha kao barut.

Zato ti velim, to tvoje je mila majka i ne troši novce bezveze, to bu još tak dugo išlo.
Poreši to kaj slini nafta i uživaj, taj stroj ionak nije za neku veliku poljoprivredu, pa kad se openeziš na poljoprivredi onda buš kupil nekaj bolje
 

bahrija30

Novi član
Tu od
26 Svi 2014
Poruka
13
ma kolko imam ja zemlje to je ok-stroj,.neznam ko se obogatil na poljoprivredi v zadnjih 2-3 godine,..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,797
Zato sam ti i napisal da kad se openeziš od poljoprivrede :icon_wink:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja bi na tvom mjestu zmenjal uloske dizni,nisu skupe a svaki majstor koji ima tester dizni ih nastela na odreden tlak.
I grijac ako ga ima provjeri i naravno filter zraka ocisti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh