• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey 1014

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
A koliko ima lufta na rupi, odnosno koliki je fi bolcna?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Negdje sam videl da je konusan...logično, jer je i onaj na automatskoj kuki.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Ja baš nigdje.. Zetor, Fiat.. Napravio je to kolega kao da je original.
 
  • Like
Reactions: ZJ

Filip.K

Novi član
Tu od
25 Velj 2024
Poruka
2
Pozdrav, prije 3 mjeseca sam kupio navedeni traktor, u estetski vrlo lošem stanju ali motor i getriba su bili jako dobri.
Imao sam problem sa hidraulikom koja nije radila kako treba, te nakon zamjene filtera i ulja radi bez ikakvih briga.

Provjeri osnovne stvari kako se šalta, kako radi ukpčavanje kardana prednja vuča....dali mu radi špera koje ide preko jednog ventila...

Svi govore da im je potrošnja mana, ja ga uspoređujem sa mf 294s i mogu ti reći da potroši malčice više nego taj s 4 cilindra i 75 ks, s tim da je sad bio u oranju sa 3x14 plugom i radio pripremu sa rotobranom od 3m i za sad je sve odradio bez većih problema. :)
Pozdrav! Koje ulje ste tocili u hidrauliku/getribu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh