• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Feguson 3065 Panorama

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Zanima me koja je razlika između običnog 3065 i Panorame, pitam zato što imam ponudu za jednog takvog. :drinkers:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
mislim da je jedina razlika u kosoj haubi radi bolje preglednosti naprijed.
u biti, s tim da ima manje mjesta, vjerojatno je drugacije smjesten hladnjak..

452243_0.jpg


massey-ferguson-3065.jpg


meni se bas i nesvidja taj model. da ne upotrijebim neke grublje rijeci :mrgreen:
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Uživo je puno ljepši, a kad sjediš u njemu imaš osječaj kao da si u formuli radi haube!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ima u okolici jedan 3050 takav, vidio sam ga par puta na cesti.
meni se ne svidja, ali to sam samo ja. kod rada sa prednjim utovarivacem ili s necim na prednjoj hidraulici sigurno da to ima svojih prednosti.

vidim na ovim slikama da su stepenice drugacije nego kod standardne serije 3000. neznam zasto je to tako, sta ima ispod. na drugoj strani su klasicne.

koja je godina i u kakvom je stanju? hoce li biti sta od trgovine?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pod kabinom mu je sigurno kutija s akumulatorima, pošto napred više nemaju mjesta. Zato su stepenice drugačije.
Inače, meni se baš sviđa takva izvedba, je da malo čudno izgleda, ali je baš fora.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Da pod stepenicom ima akumulatore, 92 godina je vjerovatno budemo kupili (valjada).:)
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Stanje je odlično nigdje ne pušta ulje sve radi kako treba, inače taj traktor glasi na firmu i oni ga imaju samo za par njiva i nešto malčari, radi svega 10 sati na godinu ni toliko, a ineče sad su kupili classa aresa 557.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Stanje je odlično nigdje ne pušta ulje sve radi kako treba, inače taj traktor glasi na firmu i oni ga imaju samo za par njiva i nešto malčari, radi svega 10 sati na godinu ni toliko, a ineče sad su kupili classa aresa 557.
i meni se baš sviđa taj model..velik korak za masejca da nerade sve na isti kalup..:supz:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Meni se svida ova serija s kosom haubom puno je laksi i rad s ph!!!!
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
614
Što bi najviše trebalo gledati kud kupnje Massey fergusona 3065?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
standardno kao i svaki traktor. dali je mastan gdje, dali se vidi da je nesto frisko sarafano po njemu, motor u kakvom je stanju, mjenjac isprobati u svim brzinama, kako prebacuje brze - spore. nesmije nikakva lampica svijetlit na kontrolnoj ploci. dali uredno pali - gasi prednju vucu, hidraulika i sve komande dali su ispravne..
 

Najnoviji postovi

Na vrh