• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 1004

F

farmer

Guest
zna li neko da mi objasni kako se prebacuje kardan sa 540 na 1000 okretaja...masey ferguson 1004
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Re: masey ferguson 1004

El istina da MF 1004T ima problema na traktoru da ima stalne i česte kvarove ? tak sam ja čul od drugih i el to istina il ne
 

voki1004T

Novi član
Tu od
3 Velj 2017
Poruka
3
Re: masey ferguson 1004

Ja imam Masseya 1004T nema problema nikakvih stroj od traktora!!.
 

Gligo

Novi član
Tu od
21 Stu 2017
Poruka
4
Pozdrav ljudi imam problem na massey 1014 ujutro prvo paljenje je tesko I kad ore tanjira on pusi a nimalo se negrije I nije mu tesko a radio sam I pumpu I stavio sve nove dizne
 

voki1004T

Novi član
Tu od
3 Velj 2017
Poruka
3
Pozdrav
Perkins inace teze pali po zimi,a i moj 1004T također pusi na odusak bijeli dim ,nije nista mjenjano na motoru ima 8200 rh,troši vam ulje mozda?
 

Gligo

Novi član
Tu od
21 Stu 2017
Poruka
4
Netrosi ulje I on pusi na auspuh sto me jako nervira a motor je radjen pre 2 god
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Raditi pumpu je sirok pojam.Prvo ovisi o kvalitetu majstora (bosista) pa zatim o djelovima koje je mjenjao.
 

Gligo

Novi član
Tu od
21 Stu 2017
Poruka
4
Posle kad je radjena pumpa zvao sam vise majstora I svi su mi rekli isto da ta rotaciona pumpa je vrlo jednostavna I ona il radi il neradi nemoze se rastelovat kao klipna e sad vise neznam ni ja nisam pametan
 

Najnoviji postovi

Na vrh