• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 275

SlaK

Član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
45
Hvala na odgovoru.
Upoznat sam s time svime što si napisao...nesam do sad radio s perkins motorom pa neznam jel ovo što sam napisao možda ˝normalno˝ za ovu vrstu motora nakon 4000rs ili je pred generalkom. Zagrijao sam ja njega dosta, nije orao ili malčirao ali sam ga ganjao nekih pola sata u svim mogučim režimima i ne baca puno dima na ispuh, barem koliko sam ja vidio, jedino kod naglog oduzimanja gasa zna baciti bijeli dim...4. brzinom uz skoro pa okomita brda u zagorju kreće s mjesta bez dima.

Kažem, sve je na njemu ok i u skladu s godinama samo previše baca ulje na šipku za te radne sate...
 

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
To sam ti govorio za taj traktor, ide u brijeg u 4 bez muke. Nema saltanja non stop. E sada to oko motora je malo cudno. Kocinice kako rekoh, odlicne. Moj na originalnom satu ima 2750 radnih sati, ali ja znam da je to 12750 radnih sati, jer nemoguce je da ima tako malo, iako sam ga kupio sa placa gdje je radio samo sa utovarivacem. Taj motor je odlican, evo ti snimak kako radi moj u toku frezanja, toplo vrijeme, ugrijan na radnu, freza 205 cm, ulje na max, nema na mjerac nista apsolutno niti na odusak.. Nesto mi cudno da tako baca ako ima originalnih 4000+ sati.

https://www.youtube.com/watch?v=94fRAGatkOs
 

massey ferguson

Novi član
Tu od
12 Kol 2019
Poruka
3
Dobar dan.
Znali neko di se mogu nabaviti okviri za stakla za massey fergusona 294s za straznji dio traktora mogu biti sa staklom i bez.
 

Najnoviji postovi

Na vrh