• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 3050

M

Mirsad050

Guest
daj to nekom boljem tokaru da ti rjesi ..
pokušao sam al' slaba je čvrstoća materijala, pa ako se loše uradi, može u pola sezone da se pokvari, a i ovdje u Bosni nema nikog da može da uradi to
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
380
pokušao sam al' slaba je čvrstoća materijala, pa ako se loše uradi, može u pola sezone da se pokvari, a i ovdje u Bosni nema nikog da može da uradi to
jaro ja neznam odaklesi ti ali u gradaćcu ima firma tmd koja pravi sve a i cimentira a ima i u tesnju neka firma koja isto tako nesto radi pa probaj potraziti mozda to pomogne
 

Robica

Novi član
Tu od
17 Ožu 2013
Poruka
3
Massey ferguson 3050

pozdrav svima
Imam jedan problem sa prednjim kardanom na massey fergusonu 3050
znaci kad ukljucis kardan prednji on se vrti normalno nemozes ga zaustavit sa rukama nogom nit bilo s čim a čim prikopčas na nesto on nemoze pokrenut pa bi molio ako netko zna o cem je problem kaže
hvala unaprijed
 

NenadVD

Novi član
Tu od
30 Lip 2021
Poruka
2
Mene zanima poređenje massey3050 i same eksplorer 75 koji je pametnije uzeti
 

NenadVD

Novi član
Tu od
30 Lip 2021
Poruka
2
Ц.je skoro pa ista, motori su im dobri i u jednog i drugog koliko ja znam al nisam siguran za mjenjače. Zato sam u velikoj dilemi šta uzeti.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Te serije MF-a nisu baš proslavljene. Za Same-a ne znam.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
3050 su ok serije,ako je solidno održavan.
Gledaj da je mjenjač 16x16(na mjenjaču nema A i B rang).
E sad,postoje iznimke,kao i uvijek.
Ja sam se dvoumio izmedju centuriona i 3060,pa kad sam se raspitivao za dijelove za samea,pao mi mrak na oči.
Ako te šta interesira u vezi masseya,javi se pa dođeš do mene isprobati 3060,kao i da te uputim u mane koje ima,što očekivati i šta gledati.
Moj glas ide masseyu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh