• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 3070

Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Kum je kupio gore spomenuti massey i sad ima male probleme oko elektrike, recimo ne radi mu dugo svjetlo. Koliko znam pali se na prekidac (okretanjem ) duga i kratka, Duga ne rade a na polozajju za kratka ne radi nista. Jel mislim da kratka i pozicija se zajedno pale a duga na sljedeci polozaj. I na istrument tabli ne rade neke lampice, kad sam rastavio lampice su ispravne ali kao da ne dobiju struju preko one ploce. Sad da li tko zna kako to narediti mislim taj spoj na ploci jel se moze ili treba drugu kupiti? I taj prekidac za svjetla kako uopce radi?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
na masseyu dugo kratko se prebacuje kao kada na autu blicas ,jednom stisnes dugo, drugi put kratko a to uglavnom steka zato sto se ne koristi......
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Ma ok to , ali kako rijesiti ovo s lampicama i tom plocom. Ploca izgleda kao ajmo reci maticna od kompa, lampice su ugurane u tu plocu i one bi trebale dobiti spoj na njoj da bi radile ali nekad radi nekad ne. jel se to moze rjesiti kako ili mora nova ploca?
 

Najnoviji postovi

Na vrh