• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MASSEY FERGUSON 3080

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Radio je i meni iz Daruvara Dino ali opet nije u redu..
 

Massey 3000

Novi član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
14
Ja radim elektroniku na Masseyima i dobro su mi poznati ti problemi možda ti mogu pomoći ali mi trebaju svi podaci o traktoru: godište,koliko ima brzina,da li ima dynashift ako imaš njegov serijski broj(traktora npr.A083022,B355037 ili slično) i napiši šta si sve pokušao da uradiš da to isključim u odgovoru.Pozdrav
Druze jel mi mozes pomoci imam problem sa masseya 3080 sveti mi lamba za pritisak u transmisii ona crvena nece ni brzi spori ni kardan nema blolaza dok sveti silica. A kad se izgasne sve radi perfektno dok se oped ne upali. Mozda znas o sta se radi pozdrav iz Makedonija.
 

Masa3080

Novi član
Tu od
19 Sij 2022
Poruka
2
Massey ferguson 3080

Pali mi se lampica pritiska ulja hidraulike. kada se lampica upali ne mogu ubaciti u spore brzine i ukljuciti prednju vucu, da li neko zna sta je to?
Kako da skinem service manual za Massey ferguson 3080 ?



hvala kiraj za service manual.!
Pozdrav, dali si uspio nabaviti servise manual za mf 3080?
 

Najnoviji postovi

Na vrh