• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson 365

Å

žutka

Guest
Pozdrav. Zanima me zna li netko šta o traktoru mf 365 sa prednjom vučom i utovarivačem. Razmišljam o kupovini takvoga pa me sve zanima, unaprijed hvala.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
cijena mu je mrvicu visoka, ali i vani su te linije skupe.
na slikama izgleda ok, bas sam ga maloprije gledao, opet. ako mislimo na isti :D
cista mehanika, nema se sta pokvarit. relativno mal, okretan, univerzalan traktor.

tu imas tehnicke podatke: http://www.konedata.net/Traktorit/MF350b.htm

vrlo rado bi udomio jednog takvog :)
 

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
pozdrav,traktor je prva liga samo ako imas pare nemoj se predomisljat,jos ako si sta i zagledo onda si 80%posla napravio.
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Pozdrav. Zanima me zna li netko šta o traktoru mf 365 sa prednjom vučom i utovarivačem. Razmišljam o kupovini takvoga pa me sve zanima, unaprijed hvala.

moj savjet je da ga uzmeš, nećeš požalit, ti traktori s 3 znamenke u nazivu su zadnj dobri Massey Fergusoni.
čisti mehanički traktori, mjenjač sa strane, bez elektronike, jednostavan, za naše uvjete super, vani ih je malo jer gazde koji ih imaju ne puštaju ga iz dvorišta.
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
moj savjet je da ga uzmeš, nećeš požalit, ti traktori s 3 znamenke u nazivu su zadnj dobri Massey Fergusoni.
čisti mehanički traktori, mjenjač sa strane, bez elektronike, jednostavan, za naše uvjete super, vani ih je malo jer gazde koji ih imaju ne puštaju ga iz dvorišta.

moj kum ima MF 362 iz 90 ak se ne varam i mjenjac ima u sredini :rolleyess:
 
Na vrh