• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Massey Ferguson-katalog

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
pozdrav,od tomislava.imam katalog za svakog masseya do 2008god.bez radionicnog prirucnika,pa ako neko nesta treba nek se javi tu su svi kataloski brojevi i svi dijelovi.puno moze pomoci pri kupnju dijelova.a i svasta se moze naucit.znaci sijeli traktor je rastavljen u sitnice.od brisaca do tocka.ako nekog zanima neki dio ja cu mu pokusat pomoc
 
Posljednje uređivanje:

dami

Član
Tu od
13 Lis 2012
Poruka
68
masey 1040 i 1140

pozdrav,od tomislava.imam katalog za svakog masseya do 2008god.bez radionicnog prirucnika,pa ako neko nesta treba nek se javi tu su svi kataloski brojevi i svi dijelovi.puno moze pomoci pri kupnju dijelova.a i svasta se moze naucit.znaci sijeli traktor je rastavljen u sitnice.od brisaca do tocka.ako nekog zanima neki dio ja cu mu pokusat pomoc

molio bih te katalogod tih maseya unapred hvala
 
Z

zdravkotomic

Guest
pozdrav,od tomislava.imam katalog za svakog masseya do 2008god.bez radionicnog prirucnika,pa ako neko nesta treba nek se javi tu su svi kataloski brojevi i svi dijelovi.puno moze pomoci pri kupnju dijelova.a i svasta se moze naucit.znaci sijeli traktor je rastavljen u sitnice.od brisaca do tocka.ako nekog zanima neki dio ja cu mu pokusat pomoc

Cao,pozzz. Meni treba katalog mjenjača za masseya 7030,ako je moguće.
 

dami

Član
Tu od
13 Lis 2012
Poruka
68
mf

skini sa svedskog foruma jasam sebi skino poz

izvini ja sam malo laik za taj kopjuter.Molim te ako bi mi ukratko objasnio kako doći na taj švedski forum i kako pretraživati.?:madmana:
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
379
izvini ja sam malo laik za taj kopjuter.Molim te ako bi mi ukratko objasnio kako doći na taj švedski forum i kako pretraživati.?:madmana:
nisam nija nesto bolji tomije ovaj kiraj sa foruma dao adresu od svedskog foruma a javiču ti danas u do podne kada mi sin ustane on je to skido neki dan pati sve objasnim kako i sta trebas
 

dami

Član
Tu od
13 Lis 2012
Poruka
68
mf

:
nisam nija nesto bolji tomije ovaj kiraj sa foruma dao adresu od svedskog foruma a javiču ti danas u do podne kada mi sin ustane on je to skido neki dan pati sve objasnim kako i sta trebas
ok hvala:gitarist:
 
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
379
:
ok hvala:gitarist:
mislim daje itebi ovaj kiraj dao neku adresu pa probaj jerje i meni dao.mozda nemoze vise na svedskom ili nema za kaj broj traktora u mene je 595 i jasam skino pitj njega neka ti objasni a jaču vidjet pati javim poz
 
A

ado_cyber

Guest
pomoc

nisam nija nesto bolji tomije ovaj kiraj sa foruma dao adresu od svedskog foruma a javiču ti danas u do podne kada mi sin ustane on je to skido neki dan pati sve objasnim kako i sta trebas

trebao bih katalog mjenjaca za MF 3690 patim se nista uzalud :S hvala unaprijed
 

3060

Novi član
Tu od
15 Svi 2013
Poruka
5
pozdrav,od tomislava.imam katalog za svakog masseya do 2008god.bez radionicnog prirucnika,pa ako neko nesta treba nek se javi tu su svi kataloski brojevi i svi dijelovi.puno moze pomoci pri kupnju dijelova.a i svasta se moze naucit.znaci sijeli traktor je rastavljen u sitnice.od brisaca do tocka.ako nekog zanima neki dio ja cu mu pokusat pomoc

pozdrav mene zanima katalog mf 3060 95ks godina 93 koliko navaca za cijeli katalog tog traktora
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Da i ja bi trebao katalog od MF 3060, 3070, 3080, 3095. Ako je ikako moguće.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
pozdrav mene zanima katalog mf 3060 95ks godina 93 koliko navaca za cijeli katalog tog traktora

tko ti je prodao 3060 pod traktor od 95ks?
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Jel ima ko katalog za prednji most MF1014.Ja sam tražio al nigdje ga nać pa ako neko ima da ga stavi
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Neide to kod mene,Mene zanima samo prednji most a ostalo niti nemora biti
 
Na vrh