• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

McCormick MC90

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
56
Pozdrav ljudi, u potrazi sam za nekim traktorom od 80-100 ks koji bi služio za međurednu obradu i tu mi je uletio McCormick Mc90.
Nemam apsolutno nikakvog iskustva s mccormickom pa bih molio vlasnike ili poznavatelje istog da napišu svoja iskustva i na koje stvari obratit pažnju prilikom kupovine?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Nema ih puno, zato ti nitko ne odgovara.
To je tehnologija bivšeg CASE IH iz Doncastera, s Perkinsovim motorom. Case-ova tvornica u Doncasteru je moral biti prodana radi spajanja Case-a s NH grupacijom, pa joj je vlasnik ARGO grupa (Landini, Laverda...). Kak je Landini pri nama više zastupljen, McC je rjeđi kod nas.
Ne bi trebal biti loš, samo ne znam kak je za dijelove i kakva je servisna služba.
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
56
Znam da ih nema puno i baš zato sam pomalo skeptičan. Dal ih nema jer su loši ili je nešta drugo tome razlog.
Ali ipak sam mislio da netko može nešto malo više napisat o kvaliteti motora i mjenjača
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
To je u biti Case tako da pašu Cnh dijelovi, o Perkinsu netreba ni govorit.
.... samo da nema powershift.
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
56
Neznam kakav je mjenjač tj ne kuzim se u to. Znam da ima 4 brzine i na svakoj jos 4 kalanja
Jel to taj powershift ili?
zašto kažeš samo da nema?
loša iskustva ili nest drugo?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Je, to je semi (djelomični) PS mjenjač, ugodan za rad.
Problem nastaje kad se pokvari.
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
56
Šta je problem, nema dijelova ili su bezobrazno skupi? Ili nema ljudi koji su u stanju to popravit?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Uvijek je problem cijena dijelova...a i ruku.
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
To ti je sve isto ko za case-a...tak da dijelova ima to ne brini,a kolko kaj košta je drugi par cipela. Ak gledaš traktor po tome kakve su cijene dijelova onda kupi zetora,usrusa ili fergića pa si ziher da nije skupo.
 

deutz fahrer

Član
Tu od
18 Lis 2020
Poruka
56
Ne gledam po cijeni dijelova nego po onome šta mi treba i šta mi odgovara ali nije loše čuti iskustva i saznanja drugih ljudi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh