• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

medimurec

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
kao prvo pozdrav svima na ovom forumu

posto sam tek sad vidio da postoji ova tema pa sam odlucio i ja nesto napisat o sebi...
kao sto vec vidite po imenu da sam iz medimurja i to gornjeg,zovem se Nino,imam 26god ,po zanimanju sam stolar radim u jednoj firmi a i doma se privat bavim namjestajem tak da ak kome kaj treba sam recite.. ;-)

inace sam odrastao uz mehaniku i limariju i to mi je hobi dok imam viska vremena...

ovaj forum mi je dosta pomogao vec do sad posto sam vise radio automehaniku a o traktorima dosta malo znam...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
pozdrav....samo,jesi medimurec ili međimurec:scratch
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došel dragi naš priatel!!!., NE!!!

Bog!., čitamo se ...
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
pozdrav....samo,jesi medimurec ili međimurec:scratch
hvala svima na dobrodoslici
a prijavljen sam pod medimurec jer mi cnc u firmi ima englesku tipkovnicu pa nema hrvatskih slova...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dobro došel Međimurec.
Znači voliš pravit stolariju, bravariju, mehaniku... Vidim da smo si dosta slični barem u ovim nabrojanim stvarima.
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
Dobro došel Međimurec.
Znači voliš pravit stolariju, bravariju, mehaniku... Vidim da smo si dosta slični barem u ovim nabrojanim stvarima.
nemoj rec da i ti uz bravariju i mehaniku radis namjestaj?
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ne bavim se tome (stolarstvom) profesionalno ali jedna od škola koje sam napravijo je bila i stolarska škola. Imam i nekoliko mašina plus puno ručnih mašinica i sve ostalo ručno stolarsko orudje koje je inače od oca. Kako več rečeno sve ove nabrojane zanate radim za hobi, uglavno za sebe, ponekad koju stvar za kojeg prijatelja i slično. Profesionalno se bavim, e pa vidiš u mom avatarju, vatrogasac sam.
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
ma super je to sve,ja osobno vise volim kad si nesto mogu sam napravit neg kad to kupim gotovo,a i jeftinije je ...
s kojeg dijela slovenije si?
ja sam isto djelom slovenac posto mi je otac z dravograda...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Tako je kako i ti kažeš. Treba se malo snači pa neke stvari sam napraviti, za svoje potrebe, veselje i za svoj đep ;-)
Ja živim u okolini grada Jesenice tako da nismo u blizini.
Drago mi je da smo se malo bolje upoznali.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i moj forumski prijatelju!

., sretan TI rodjendan!!!., živ i zdrav bil, samo dobra vina pil, lipo se i zdravo ranil, uvik dobro ljubil, 100 nam godinic poživil, svojoj obitelji i prijateljima uvik se veselil!, dragi Bog! TE Blagoslovil! ...

., aj Bog!, čitamo se, čujemo se, vidimo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,562
sretan roćkas....
ivxv7a.jpg
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
hvala vam svima na cestitkama,sa malim zakasnjenjem posto sam do jucer bio na moru pa nisam imal pristup netu...! pozdrav
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
Sretan rođendan Međimurec,sa malo večim zakašnjenjem,nije ni mene bilo
 

Najnoviji postovi

Na vrh