• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

meshtro

M

meshtro

Guest
Pozdav svima!!! Već duže vreme pratim ovaj forum pa bio bi red i da se pedstavim :) Inače zovem se Mario i javljam se iz Vojvodine tačnije iz Stare Pazove,po struci sam tehničar poljoprivredne tehnike ali zbog nedostatka posla u struci studiram ekonomiju, a poljoprivredom se bavimo kao dopunskom delatnošcu na oko 15-20 jutara zavisi kako kad i još nesto malo usluga u ratarstvu. Od mehanizacije imamo:
-IMT 560 de luxe (89. godište)
-IMT 533 (72. godište)
-Plug IMT fop 610.14 2x14
-Plug OLT 1x16
-Drljaca 3 krila sa valjcima
-Tanjirača olt 24 diska
-Setvospremač Konskilder 2.9m
-Rasturivac veštaka 400kg
-Mehanicku sejalicu OLT 4 reda za kukuruz
-Prskalicu Agromehanika 440 lit
-Medjuredni kultivator IMT 2 reda
-Berač jednoredni ZMAJ 213
-Prikolica Loznica 5t i dubrava 2,5t
-utovarna kašika zadnja

to je to ja mislim to za sada,forum je odlican POZDRAV!!!!
 
M

meshtro

Guest
Bice slika samo da malko otopli da izvučemo masine iz zimovnika!!
 

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
Pozdrav ljudi nikako nisam mogao aktivirati stari nalog,pa mi najednostavnije bilo da napravim ovj novi pa nastavljam druženje pod ovim nickom :partyman::partyman::partyman::drinkers::drinkers::drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
A niš onda pozdrav i dobrodoša još jednom.............:D
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Pozdrav ljudi nikako nisam mogao aktivirati stari nalog,pa mi najednostavnije bilo da napravim ovj novi pa nastavljam druženje pod ovim nickom :partyman::partyman::partyman::drinkers::drinkers::drinkers:

Pošalji Bobi svoju mail adresu sa kojom se registiraš sa stari imenom, pa će ti on to sredit, glupo da sad svako tko nemože se prijaviti otvara novi korisnički račun, kaj ne?:scratch
 

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
Ma problem je mi je i mail od stare adese nešto zablokiran,nema problema može i ovako :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh