• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 155 hladnjak vode?

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Koliko ima radnih sati? Moj ima oko 10000 rs i pali ko mina na minusu bez grijaca.. Taj traktor nema ni kontakt bravu a neznam ni el ima grijace :(think): , mi ih nikad nismo koristili..
 
G

grah

Guest
moj ima grijače ali neče ni sa njima upalit samo sa spreom,ali mene muči neče niti upalit preko ljeta bez sprea ,pa el mogu si mogu kako pomoči u vezi toga da lakše pali
 
G

grah

Guest
moj ima 69121 radnih sati
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Cini mi se da ti ne gine generalka, mislim da nisi tocan broj sati napisal..
 
G

grah

Guest
ima 6912rs

a to radi najbolju generalku na mf 155 molim preporuku
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Kako pali kad se dobro zagrije,da li jako dimi na auspuh i na odušak,troši li ulje?
 
G

grah

Guest
isto pali dobro zagrijan kao i hladan,dimi bijeli dim na auspuh,ulje ne troši previše
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Tu ti negine generalka motora+reparacija bošpumpe.


Jedno pitanje nevezano uz motor; da li ti lupa pumpa hidraulike kad nosi nešto teško?,meni lupa a to mi nije ljepo za čut :icon_sad:
 
G

grah

Guest
i kod mene lupa
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

grah

Guest
a koja bi bila cjena generalke za mf 155 jel možda znate
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Ako bi baš htio napraviti sve kako treba došlo bi te oko 12000kn s majstorom,
i kad odgovaraš imaš s lijeve strane odgovor bez citata,ovako bezveze citiraš pa će moderatori imat posla:D:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Kako sam napisao prije, moj ima oko 10000 rs i na svakoj temperaturi pali na zub.. I meni isto lupa u hidraulici kad dignem nesto tesko, rolo balu, roto kosu itd.. Ja tog traktora od "milja" zovem stara raga :D:, ali dok nesto moram raditi s njim muka mi je.. Motor mu je jos u perfektnom stanju, ali je jako tezak na volanu, obole te ruke poslije cjelodnevnog rada na njemu.. pred 2, 3 godine je propisao na prednjem semeringu radilice, al trebalo bi i zadnjeg zamjenit kad bi se vec rastavljalo.. a i djelovi su za njega dosta skupi, pa ako hoces nesto pripasati od imt-a ima prepravki boli glava.. Zato sto ima sve colne serafe i navoje.. i jos jedna stvar je sto je dosta lagan i na prednjem i na zadnjem kraju..
Evo djedice:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ljep traktor nema kaj.
Kod nas jedan čovjek ima takvog i radi mu sve ko singerica.
Stavi mu prednje gume nove,one sa tri crte napumpaj ih na 3bara i preporodil se buš,naravno ako su pikse u rukavcima donekle ok.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
grah....pusti ti generalnu.

Daj bošisti da ti sredi pumpu i dizne i AC prekontrolira, garantiram da se budeš preporidio s paljenjem, znači boš pumpa i dizne u kompletu, to prvo.

A kad se to sredi, ako je donekle glava i ostatak motora uredu 100% ti bude palilo, al onda očekuj da kad se to sredi kak treba moguću generalnu motora dok ode k vragu :)

Neboj se nikaj, samo si to napravi pa budeš videl.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
A jel zna ko el bi bilo gdje original semeringa radilice za MF 155, znaci jedan i drugi?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
U svim malo bolji trgovinama za traktorski program dijelova..
Ja sam za svoj MF 590 semeringe kupovao u Traktor servis Hadrović..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Koliko dugo su vec gore? Jel dobro dihtaju? Da vidim jel mi se to uopce isplati raskapati.. ako je kao na imt-u da za dva mjeseca procure nazad onda bolje ne dirati nista..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Gore su oko 300rs i za sad nista ne kaplje ispod traktora..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Kako sam napisao prije, moj ima oko 10000 rs i na svakoj temperaturi pali na zub.. I meni isto lupa u hidraulici kad dignem nesto tesko, rolo balu, roto kosu itd.. Ja tog traktora od "milja" zovem stara raga :D:, ali dok nesto moram raditi s njim muka mi je.. Motor mu je jos u perfektnom stanju, ali je jako tezak na volanu, obole te ruke poslije cjelodnevnog rada na njemu.. pred 2, 3 godine je propisao na prednjem semeringu radilice, al trebalo bi i zadnjeg zamjenit kad bi se vec rastavljalo.. a i djelovi su za njega dosta skupi, pa ako hoces nesto pripasati od imt-a ima prepravki boli glava.. Zato sto ima sve colne serafe i navoje.. i jos jedna stvar je sto je dosta lagan i na prednjem i na zadnjem kraju..
Evo djedice:

Hahah tebi ništa nepaše jednom ti je lagan na prednjem kraju a jednom težak na volanu,,ovako bar treniraš ruke :icon_weed: meni je uvjek lagan na volan jer kad ide u šumu uzbrdo moga bi stavit nogu ispod kotača a da te nezaboli a i tako je kad je pod teretom :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh