• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 263 Turbo

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
a baš imam 2 sata autom do tam a po ovoj zimi bez zadnjeg stakla i grijanja milina za dobit malo bolju prehladu

Nemaš ti pojma, kaj misliš kak se sad vozit s traktorom bez kabine kak se ja vozim svaki dan od kuče do šume s cjepačem??

Uglavnom, traktor ima kabinu, ima prednje staklo i vrata i tu nema više hladnoče koja udara direktno u tebe, a za pol sata čim se motor ugrije u kabini bude sasvim ugodno, a bože moj, staviš jaknu i kapu na glavu, dvoje hlače i samo po gasu, nema zime vjeruj meni:D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Mene muči kaj ide jedva 28km/h,a i prevoz mi je problem koji bu me isto koštal tak da ako ne pojeftini ništ od posla

Ako mi se traktor dopada,nema toga kaj bi mene spriječilo da ga dimo dopeljam..

A pošto je ovo i mali traktor,prijevoz je najmanji problem,ovaj stane i gore na TAM-ič...
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Nemaš ti pojma, kaj misliš kak se sad vozit s traktorom bez kabine kak se ja vozim svaki dan od kuče do šume s cjepačem??

Uglavnom, traktor ima kabinu, ima prednje staklo i vrata i tu nema više hladnoče koja udara direktno u tebe, a za pol sata čim se motor ugrije u kabini bude sasvim ugodno, a bože moj, staviš jaknu i kapu na glavu, dvoje hlače i samo po gasu, nema zime vjeruj meni:D

ja sam ti kak gušter + 40 super, - 4 nikak,nije opet tak sila za traktor,a da je baš prilika več bi ga prodal
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Pametno razmišljanje..

Da kupujem,i ja bi malo pričekao možda naleti serija 3xx MF traktora,on ima skroz zatvorenu kabinu kaj je puno bolje od ove serija 2xx...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vaši su novci, samo pametno...
Ovaj MF bi kod mene recimo služio kao 3. srednji traktor s prednjim utovarivačem, nit je mali, a opet nije veliki...taman zlatna sredina, dušu dao, samo opet velim precjenjen je.
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,900
eto momci , kupio sam utovarivač sa tog Mf-a 263 turbo...:rolleyess::supris:

Preksutra idem po njega...:supz:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
moze li se znati koliko si dao za njega?
bas me zanima koliko ce spustiti cijenu sada :mrgreen:

inace, sin tog gazde je jedno krace vrijeme bio na forumu ali nije se dugo zadrzao..
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,900
opče sam se začudil koju je cifru bacil...rekel je da ima kupca za samo traktor bez utovarivača .... cijenu ti pošaljem na pp
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
moj brat ima istog takvog ali bez turba i utovarivača, i skroz je OK,, treba mu vidjti pločicu gdje pišu KW jer ovaj bez turba je 47 a po oznaci je je 253

ovakvog a i prije 4-5 godina plačen je 6500 e

 
Posljednje uređivanje:

SlaK

Član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
45
Jel ima tko ovaj mf263 i što možete reći o njemu?

Koliko je dobar, koliko je zaista jak za svojih 53 konja i 3 cilindra?

Na što opčenito treba paziti kod tih manjih mf-a kad se kupuje?

Hvala.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh