• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mf 3065 problem s hidraulikom. .

  • Temu pokrenuo danijelposlon93
  • Datum prvog posta
D

danijelposlon93

Guest
Iemam problem na mf3065. Ne radi hidraulika, na kontrolnoj ploči od hidraulike svijetle dvije lampice stalno, inače bi se trebale paliti kad je ona u funkciji. .pomagajte
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Pogledaj ispod desne strane kabine naprijed iza stepenica otvori poklopac i provjeri žice da nisu izoksidirale i kakvi su spojevi .
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Koje dvije,one od gore dolje ili?Pogledaj te spojeve i imas iza kabine ispod desne poluge od hidraulika đek probaj ga zdrmati ak onda proradi onda otvori đek i naspricaj ga sa wd-40.
To je mene zezalo na mom 6110 samo kaj je meni svjetlila jedna lampica-uskličnik,napravili smo prije opisani proces i sve sljaka.
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Taj kompjuter nema veze sa hidraulikom! Njegov kopjutor se nalazi ispod same konzole hidraulika!
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Tak je,kompjuter od hidraulika je u kabini,a od mjenjaca ispod kabine.
 

3060

Novi član
Tu od
15 Svi 2013
Poruka
5
Decki i ja imam problem 3060 hidraulika stavim onaj veliki krug na 4 i nekad miruje hidraulika a nekad se sama od sebe pocne dizat i spustati.pomoc
 

slaven

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
94
Na svakom broju mi tak radi
Hhh da ti nije mozda zasteko prekidac na blatobranima... Ako su ti radili? Probaj ih odpojit pa onda vidi!
 

3060

Novi član
Tu od
15 Svi 2013
Poruka
5
Neki mi kazu da je mozda senzor podizanja otiso pa da nezna u kojoj su visini poluge
 

Najnoviji postovi

Na vrh