• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mf 4445

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
I meni se isto čini, al nikom ne smeta.
Bit će ja se nadam još slika prek vikenda.

Ma ljep stroj, nema šta, sam mi čudno kako je onaj blatobran duplo višlji od gume od ovoga drugoga...
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
pozdrav.
lijep ti je traktor , ustvari to je valtra a serije, oni su u istoj grupaciji.
novi traktor cca 100 ks za 15 ha zemlje?????? --> čime se još baviš, usluge ili ? (ako nije tajna)
 

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
pozdrav.
lijep ti je traktor , ustvari to je valtra a serije, oni su u istoj grupaciji.
novi traktor cca 100 ks za 15 ha zemlje?????? --> čime se još baviš, usluge ili ? (ako nije tajna)

Pozdrav i tebi. :drink:
Istina, traktor je isti kao i valtra a.
Nismo baš u mogućnosti svaki dan ići u polje jer živimo u Zagrebu stoga su roditelji odlučili osnovati firmu jer je prije par godina bilo jeftinije kupiti traktor preko firme.Tata mi radi u malo boljoj firmi pa ima malo veću plaću, ali traktor je i više nego fantastičan i mislim da nismo pogriješili ... eto ukratko
 

MF 4445

Član
Tu od
19 Tra 2013
Poruka
84
i na kraju Massey i kongskilde su pripremali zemlju

img0846ix.th.jpg
[/URL][/IMG]


Uploaded with ImageShack.us
 

Najnoviji postovi

Na vrh