• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 5400

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: mf 5400 akcija

Kod mene u susjednom selu ima jedan 5465, več skoro 3 godine, inače jako sam si dobro s njima, i on ore sa 3x18'' plugom prekretačem
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Re: mf 5400 akcija

ŠANANA kaže:
Kod mene u susjednom selu ima jedan 5465, več skoro 3 godine, inače jako sam si dobro s njima, i on ore sa 3x18'' plugom prekretačem
Pa to ima 120ks,nije to malo...
Možda ti oreš 10km/h ko i ja ;)
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: mf 5400 akcija

kristijannasice kaže:
Da li vi sa 18 coli puta tri brazde orete ili stružete samo odozgor. Jer i ja imam MF 5465 redovno održavan i servisiran i ja orem trakto je odličan plug Vogel Not 1020 M sa svom opremom (pretplužnjaci, nož sa strane, na zadnoj brazdi crtalo...) puna daska ne rešetkasta i ore on na 3X16 coli ali ore i ja vidim da mu je to puna kapa i da puno srče a vi tu pričate o nekakvih 3X18 do 3X22 coli ma dajte molim vas čak se govori i o četiri brazde.... Meni je jedino žao kad sam uzimao plug što nisam uzeo onda VN XM 1050 3 brazde okretač i to bi bilo to za taj traktor odlićno moj je takav osijećaj ali kad ja orem ljudi gledaju i dive se. Na moje oranje odmah može rotodrljača i sijaćica bez problema i odmah posijati. Molim ako netko zna za zamjenske filtere ulja od hidraulike i filtere zraka za MF 5465 2004 godina proizvodnje.
gledaj,nemreš sve trpat u isti koš...evo ja za primjer nemam nekog velikog traktora ali samo za ilustraciju...
imam parcele gdje mogu ići za zekom(4320) sa IMT2×12" u trećoj direktnoj na cca. 25 cm dubine bez greške(išlo bi i dublje,al bi moral ići sporije :mrgreen:) ,ali isto tak ima parceli (nisu moje hvala bogu) gdje sam oral sa IMT 2×10" u prvoj direktnoj sa uključenom šperom i jedva 15-20cm dubine :blackeye :evil:
tak da sve ovisi o tome kakva se zemlja ore :!: :mrgreen:
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
neka žena iz Štitara ili iz Gradišta kod Županje vozi Masseya 5465 i vuce 2 zvijezde od 8 tona
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Žena je iz Gradišta i poznam ju, ona vozi a muž njen vrši, ona vozi i zetora 6340.

Ruddy, jel si ti sa youtubea kadtenebisvaki?
 

ivek23

Član
Tu od
2 Tra 2009
Poruka
38
Re: mf 5400 akcija

ej ljudi... zanima me mf 5460... zna li tko šta o tom traktoru koja mu je cijena... jel to dobar izbor ak uzimam novi traktor.. jel bolje uzeti mf sa perkinsom ili sisu motorom... inače se nebavim poljoprivredom previše, samo za osobne potrebe..pa bi uzeo novi traktor koji će me dugo dugo služit.. :) naravno treba mi i za šumu... inače je kod mene dosta teren težak... dosad je 560 radio sve al mi ipak treba malo jači traktor... novci mi nisu neki problem, važno mi je da dobije dobar traktor do 115ks koji ce me dobro služit!! pozz ako znate za nešto bolje od 100-115ks u tom rangu recite... mislim da bi mf trebao biti dobar za moje potrebe...
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: mf 5400 akcija

hm moj kum je kupio mf 5465 130 ks 6 cilindara s sisu motorom i ide super e sad vidjet čemo kako če se pokazat al trebali bi biti dobri traktori pošto ih mf pravi. meni osobno je mf zakon a iz imt 560 k tome sjest u 115 ks mf novog razlika je zemlja i oblaci inače fantastičan traktor al na tvojem mjestu radije si uzmi 4455 manji ti je i bolji je 100 ks je i ima mehanike dosta i jeftiniji u ovoj recesiji naravno s sisu motorom jer manje troši ovo ti je mjenjač dyna 4 što ti za šumu baš i nije to je više za rad u polju i transport a ovaj 4455 ti je taman za sve strojeve i nije velik ima 100 ks i dugotrajniji je motor pošto ti je i ovaj 115 ks 4 cilindra ima i 130 ks 4 cilindra al moj kum nije htjel pa je uzel s 6 pošto je serviser u oru mu rekao nek uzme ovog od 6 da manje troši a jači je ovaj je samo živčan i divlji na gasu ako več uzima 130 ks nek uzme 6 cilindara i tako i je ider ko metak dok su ovi od 4 nafrizirani na 4 cilindra i brzo se haba i nebi ti preporučio uzmi si 100ks mf-a s 4 cilindra i to ti je to ovo s 4 na više od 100 ks ti nebi preporučio. 4455 ti bi bio odličan. ima ga naš član bogec pa nek ti ga opiše al koliko vidim on ga ne špara i jako je zadovoljan mf je mf i skoro ne usporedivo s imt. moj savjet nemoj uzimat jačeg od 110 ks 4 cilindra i svakako sisu motor puno manje troše
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: mf 5400 akcija

kikic MF kaže:
4455 ti bi bio odličan. ima ga naš član bogec pa nek ti ga opiše al koliko vidim on ga ne špara i jako je zadovoljan mf je mf i skoro ne usporedivo s imt. moj savjet nemoj uzimat jačeg od 110 ks 4 cilindra i svakako sisu motor puno manje troše

bez obzira što ga ja imam, al objektivno govoreći traktor je mrcina, em je mali potrošać, i ima snage na pretek :D
nema nekih kompliciranih detalja več je stvarno jednostavan za rukovanje i udoban
klimu obavezno preporučam da komfor bude kompletan

da kikić mf ja svoga masseya uopće ne šparam, taj se naradi ko sivonja svaki dan, al baš ko da je na robiji, i nemam nikakve primjedbe, sve oparacije za sad izvršava jako dobro

potrošnjom sam jako zadovoljan i tu mogu reči da sam čak i iznenađen kak malo troši

da, da uzimam još koji traktor (a morat ču sa prednjim utovarivačem) mf je u igri, sa sisu motorom, jer 4455 je skoro stalno pod balirkom i tek sam ju otkvačio prije 4 dana od travnja, a u to vrijeme kad 4455 balira nemogu vozit bale tj trpat s tim traktorom sa prednjim utovarivačem, pa stoga mi treba još jedan veliki traktor sa prednjim utovarivačem.

a cjena, kad se malo bolje pogleda, sve je to tu negdje, al neka barem onda bude kak treba stroj, nek bude opremljen i neka sigurnost nek postoji, a tu mf uz još par marki to nudi, ipak ne kupuje se traktor svaki dan

s orom imam ugodna iskustva i nikad nije bilo problema :D

evo jedna slikica

 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: mf 5400 akcija

to je zvjer to je traktorčina ako kupuješ kupuj ovakvog :D :D :D :D moj buduči sans utovarivačem, ako ne padne proxima : :)
 

ivek23

Član
Tu od
2 Tra 2009
Poruka
38
Re: mf 5400 akcija

ok momci.... i meni taj traktor nije loš... možda ga i uzmem ak se stari opet nepredomisli... znate kakvi su starci... hah :) inače nisam baš ljubitelj te elektronike u radnim strojevima al takvo je vrijeme... BOGEC možeš li slikati traktor s zadnje strane da vidim malo kak to izgleda, poluge, hidroul,.. e i kakve si kuke dobio.. automatsku, pulfer?? koje veličine su gume? hvala
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
ima kod nas u selu MF 4435,jedino mi se ne sviđa što je 3 kilipa.a ostalo je sve u redu...imao je prije 2 godine neku grešku na eletronici,ali su to riješili ubrzo..oko 4000 kn...
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
ima li itko iskustva sa ovim traktorom? nisam ih kod nas baš na poljima vidio. Ali kad sam ga vidio u Gudovcu, stvarno mi moćno djeluje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh