• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 9895

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
super izgleda,,samo jel to fotomontaža ili?? :scratch
 
R

Ratarko

Guest
Zašto misliš da je montaža ... bila je napisana internet adresa točno ispod hedera pa sam ju izbrisao i jedino se tu vidi malo moje brljotine ali kombajn je u redu , čini mi se .

Evo slika sa MF stranice :
ProductPic6.jpg


Slika sa : http://www.masseyferguson.agcocorp.com
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
evo druga je super,,a na onoj prvoj mi je neki čudan heder,,vidiš da nije ravan :scratch
 
R

Ratarko

Guest
A to je valjda preklopni hedre ?
Tko bi ga znao , ta mi je slika bila bolja zbog ogromnog hedera pa sam ju stavio .
 
R

robert

Guest
preklopni je,evo i case axial sa takvim ''cudnim'' hederom.mislim da je 12m Obrisan neispravan link.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Kakav je ono stup između ta dva hedera???
Ne sviđa mi se baš ta izvedba,ćini mi se prelabavo nekako...
 
R

Ratarko

Guest
To majstor nešto popravlja pa ga je oslonio na sredini na taj stup.
 
B

Bobo

Guest
Nema tu nista labavo... Heder ima sa svake strane po jedan tocak koji sprijecava bas to da se heder prelomi na pola...

Daj mi recite, je li to onaj famozni heder bez puznice sto ima samo pokretne trake, i jesu li takvi hederi pokazali neko veliko poboljsanje u usporedbi s klasicnim hederima ili?
 
R

robert

Guest
vidite kako to rade u australiji....sistem u radi sam,nikakvi serviseri,(molim obratite pozornost na marku)nego bajica izaso iz kabine i popravlja...
 

Najnoviji postovi

Na vrh