• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mikivoćar

  • Temu pokrenuo mikivoćar
  • Datum prvog posta
M

mikivoćar

Guest
Ja sam Milan,bavim se voćarstvom u okolici Novske,imam dva hektara šljive i pola hektara breskve.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Pozdrav Milane , dobrodošao na forum , pa čime obrađuješ taj svoj voćnjak :?: imašli nekakav traktor , motokultivator , kosilicu .... daj napiši još nešto , može i koja slika , pozdrav još jednom i živio :partyman:
 
M

mikivoćar

Guest
Pozdrav Milane , dobrodošao na forum , pa čime obrađuješ taj svoj voćnjak :?: imašli nekakav traktor , motokultivator , kosilicu .... daj napiši još nešto , može i koja slika , pozdrav još jednom i živio :partyman:

Imam traktor ferka,imam malcer i naravno trimer sthil fs350,a slika ce biti
 
M

mikivoćar

Guest
hvala

lijep pozdrav i dobro nam došao

hvala ekipa,jako ste zanimljivi,a i puno sam naucio prateci vase rasprave na forumima vezanim za vocarstvo
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
hvala ekipa,jako ste zanimljivi,a i puno sam naucio prateci vase rasprave na forumima vezanim za vocarstvo

zanimljivi jesmo ali znamo se mi i posvaditi.tako ti je to u velikoj obitelji ovdje na forumu.

dobro došao :partyman:
 
M

mikivoćar

Guest
c

zanimljivi jesmo ali znamo se mi i posvaditi.tako ti je to u velikoj obitelji ovdje na forumu.

dobro došao :partyman:

Ah i to je za ljude,bez dobre svade se ne moze doci do pzitivnog rezultata ahahaha:rolleyess:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal., čitamo se ...
 
B

bosniahos

Guest
Dobrodošal.Jednom sam radil rakiju od kombinacije breskva-marelica-šljiva.Nešto posebno za popit.
 
M

mikivoćar

Guest
Dobrodošal.Jednom sam radil rakiju od kombinacije breskva-marelica-šljiva.Nešto posebno za popit.
Evo ja sam bas stavio nesto breskve za kom za rakiju,pa cemo vidjeti!:partyman:
 
B

bosniahos

Guest
Požaliti nećeš ja ti garantujem.Kak to da nisi dosad tako radio rakije.Ali obavezno stavi i šljive i to veći dio.Već sad mi ide volja za tom poslasticom ljutom.Ima pijesma od Nervozni Poštar Rakijica ljuta poslušaj ju hahah.:partyman::gitarist::gitarist::partyman:
 
M

mikivoćar

Guest
Požaliti nećeš ja ti garantujem.Kak to da nisi dosad tako radio rakije.Ali obavezno stavi i šljive i to veći dio.Već sad mi ide volja za tom poslasticom ljutom.Ima pijesma od Nervozni Poštar Rakijica ljuta poslušaj ju hahah.:partyman::gitarist::gitarist::partyman:
Tek sam sad kupio nasad koji jke star 6 godina
 

Najnoviji postovi

Na vrh