• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mini prenosiva klima

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
I ja mislim da je to glupost,al' ponekad bi takva glupost dobro došla,ako dobro hladi,ne... ;)
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
579
Pušiona. da bi klima valjala, trebala bi bit mrvicu skuplja. i upaljač joj nebi bio dovoljan (klima u osobnom autu "vuče" 2-3ks.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
485
Vjerovatno je tak, ma naišel sam na to pa reko da pitam jel ima ko kakva iskustva možda sa takvim glupostima...
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
e ovdje sam bio prije pet minuta stavio post, kak je to dobro, i to! dok nisam pogledao video!
e pa jebote vecu glupost nisam vidio! el iko gledao video? tamo je dobro objasnjen princip rada, za koji ja sve nemogu vjerovat!
to sam napravis za 20 kn!
i dovoljna joj je uticnica od upaljaca, mislim zasto ne bi bila!?
obican mali ventilator nevuce puno struje! to nikako nemoze uporedjivati sa klimom u autu
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
485
e ovdje sam bio prije pet minuta stavio post, kak je to dobro, i to! dok nisam pogledao video!
e pa jebote vecu glupost nisam vidio! el iko gledao video? tamo je dobro objasnjen princip rada, za koji ja sve nemogu vjerovat!
to sam napravis za 20 kn!
i dovoljna joj je uticnica od upaljaca, mislim zasto ne bi bila!?
obican mali ventilator nevuce puno struje! to nikako nemoze uporedjivati sa klimom u autu

video je tu, ali je na njemačkom, a ja sam sa njemačkim na čiste nule...tak da ni neznam niš, na koji to princip dela ?
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
video je tu, ali je na njemačkom, a ja sam sa njemačkim na čiste nule...tak da ni neznam niš, na koji to princip dela ?

ma studena tekucina cirkulira kroz neke cjevcice koje se nalaze ispred ventilatora! i onda bi on trebao puhati hladan zrak! a radi se o vrlo maloj kolicini tekucine, koja bi se zagrijala za 15- 20 minuta, kad je vani onak mrtvacki vruce, i onda vise nis od hladjenja
 

Najnoviji postovi

Na vrh