• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem MIO Honda kopačica

  • Temu pokrenuo BAGERISTA
  • Datum prvog posta
B

BAGERISTA

Guest
Kako piše u naslovu;

Traži se remenica od mijenjača,,,,,za kopačicu MIO STANDARD OSIJEK.,,nači ugrađen je motor od honde,i na njemu je remenica za remen 17xxxx,,,a prije je bila dupla ko šta je na slici,ta mi više ne odgovara,,več mi treba unijela..nači jedan kanal za remen 17..

Evo slike od duple.


Uploaded with ImageShack.us

Cijenu,i sve možete ovdje napisat..i ostale podatke,ili na PP.

Hvala unaprijed..:icon_pidu:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
to ti je remenica od honde F600-620-700. sa jednostrukom remenicom samo manje honde imaju znaci tipa F 350-400-420 i slicno. samo neznam unutrasnji precnik dal odgovara a spoljasnji je manji
 
B

BAGERISTA

Guest
Osovina je 15mm,,
Kod mene je bio motor tomos gore,,,a sve ostalo je ko od one ča imaju original hondu.,..e sad jedino šta mi treba je ta remenica,,a ovo je model 350,,,,sad od kojih modela je ona jednostruka neznam,,znam cijenu koliko košta nova,,ali je problem šta je nemaju......i pitanje dali če imat,..

Danas sam naša jednu,,i čovijek ne šalje poštom,i bezobrazno je skup,,,,pa nek si drži..:(punch):

Imaš ti,za prodat..
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
na F 400 je jednostruka i 420 to sigurno znam . odkud na 350 ta dvostruka da bude nije mi jasno. menjac joj je isti kao kod ovih sa 2 brzine napred i rikvercom. moglo bi se pronaci kod nas ali kako poslati to je problem. kod mene je honda F600 sa dizel kiporom pa sam pogonsku pravio. jel ti trba remenica koja ima prorez za kajlu ili ima nutove[ kanali svud ukrug kao na kardanu] ako je na kajlu mozes je kod tokara napraviti. a kontaktiracu dlesu forumasa ,on je skoro u osjeku kupio karburator pa da vidi dal tamo imaju. lakse ce ti poslati. to ti treba remenica od menjaca koliko vidim
 
B

BAGERISTA

Guest
Imali smo i mi prije istu s remenicama,,ko šta meni treba,,,,a i zvao sam osijek kažu da nemaju,,,da če imat za jedno 2 mj....:icon_e_surprised:,reko ko če do tad čekat....čak je i cijena bagatela 130kuna..

Na ovo je bila ta dupla iza i ispred,,jer je imala tomosov motor,,,,,pa je bilo mogučnost štelovanja za rad i vožnju,....
Sad da to riješim,,i možda budem mora i kvačilo,,onaj ležaj predelat,,moram vidit di mi ide točno remen,,,,alli to nije problem,,,,to se napravi bez greške,,,ako treba pomaknut ljevo desno..

Šteta,,,zanam da si daleko,apa je problem poslat,,,,možda se javi neko bliže....zahvaljuem svejedno.

naša jučer jednu kod ja mislim da je reko virovitice,i neče poslat poštom....:(devil)::mad::
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
imam slike od F400 i kako sam preuredio kvacilo da manje lomi kais. mogu ti izmeriti precnike remenica. ako je za friziranje koristis manji precnik remenice na menjacu i on je priblizan precniku originala. kais originalni je cini mi se 920 -17. bitno je samo da su remenice u pravcu bar sa jednom zadnjom. nije to problem uklopiti ako je original motor. provericu ti danas precnike remenica na f 400 pa ces znati otprilike .
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
poz,vidim traži se remenica ,pa ajde da malo pomognem ,imam remenicu od f-420 sa getribe,rupa za osovinu je 15 a vanjski promjer remenice je 125 i da utor za remen je 17,dam za neku siću(4 kave),da li odgovara ova

Uploaded with ImageShack.us
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Remenica sa prve slike je s getribe za pogon nekog prikljucka za jedan remen sirine 13. i srce joj je nazubljeno ko kardan.
Na getribi di je dupla remenica je na kajlu i sirina remena je 17mm
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Remenica sa prve slike je s getribe za pogon nekog prikljucka za jedan remen sirine 13. i srce joj je nazubljeno ko kardan.
Na getribi di je dupla remenica je na kajlu i sirina remena je 17mm

ovako prijatelju to je jedna te ista remenica samo je slikana sprijeda i straga ili ti ga lice i naličje,
rupa za osovinu je glatka sa utorom za kajlu i utor za remen je 17!, a remenica za pogon priključaka o kojoj govoriš istina da je srce nazubljeno ali je daleko manji promjer,vjeruj jer imam obje i za f420 i f620, poz
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
na f600 je nazubljena i dupla. ova od f420 trebalo bi da je ista kao na f350. rec je o istim menjacima i ide jedna remenica za 17mm. trebalo bi da je na kajlu. nisam danas stigao da vidim na f400 posto je jos u frezovanju ceo dan ali sutra cu je pogledati. @ oficir na hondi f600 ima na drugoj strani spojnicke mogucnost za remenicu od 13mm i koristi se za pogon kose i ta remenica je manja i unutrasnja strana je nazubljena [ ricne] kao na kardanu. pogonska joj je dupla i za kais 17mm i takodje nazubljena. znaci ima dve remenice na pogonu menjaca sa obe strane spojnicke osovine. ove manje honde tu mogucnost nemaju.imaju jednostruku remenicu za pogon i 17mm.malo je manja precnikom
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
ovako prijatelju to je jedna te ista remenica samo je slikana sprijeda i straga ili ti ga lice i naličje,
rupa za osovinu je glatka sa utorom za kajlu i utor za remen je 17!, a remenica za pogon priključaka o kojoj govoriš istina da je srce nazubljeno ali je daleko manji promjer,vjeruj jer imam obje i za f420 i f620, poz

A je upravu si. Ja sam mislil da je slikal i onu drugu manju za pogon prikljucka.
Ja imam f600. I roto kosilicu na njoj i pogon joj je na toj manjoj.
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
vica i f 400-420 isto imaju izlaz osovine na getribi za pogon priključaka
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo pravo da ti kažem,,i kod mene je osovina 15mm,i ide na kunj,,ili kajlu,i zavida se gore..
Neznam koliko tražiš,.....ali eto reci,i i kako biš moga poslat,,,ako šalješ poštom,ja je preuzmem i platim,pouzečem,tako da novce imaš odmah,,čim se meni dostavi,,,,tako sam radio i s trgovinama...

Da pitam dali je za remen 17xxx,utor..
 
B

BAGERISTA

Guest
imam slike od F400 i kako sam preuredio kvacilo da manje lomi kais. mogu ti izmeriti precnike remenica. ako je za friziranje koristis manji precnik remenice na menjacu i on je priblizan precniku originala. kais originalni je cini mi se 920 -17. bitno je samo da su remenice u pravcu bar sa jednom zadnjom. nije to problem uklopiti ako je original motor. provericu ti danas precnike remenica na f 400 pa ces znati otprilike .

Poslikaj pa stavi slobodno.

Remen je 17x580 original,,,barem biuo kod mene,,,a ako i fali koliko da se naštimat s motorom...
 
B

BAGERISTA

Guest
Bi rekli tema može pod lokot...:eek::

:(hi)::smile::smile:Remenica pronađena,,,,,forumaš zagorje,,,šalje ovih dana,,,paket,..
Zahvaljujem kolega unaprijed,...
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
ma ništa,konačno da i ja mogu nekom pripomoć,do sada su mi ovdje na forumu mnogo puta pomogli i na tome sam im jako zahvalan,poz
 
Na vrh