• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mirkec84

M

mirkec84

Guest
poz..evo da se predstavim ,ime mi je Mirko pratim ovaj forum od a do z mada ne komentiram puno, zivim u zagorju i u svedskoj- u svedskoj radim na 2 farme jedna ima 400 hektara dok druga oko stotinjak radim sve poslove obrade zemlje osim spricanja .inace sam automehanicar te ujedno sve traktore i mashine popravljam i servisiram a ima ih dosta..mogao bih danima pricati cime se sve bavim ali otom potom..od zemlje i strojeva nemam nista ali nadam se da ce se uskoro i to promijeniti.naime zelja mi je u skoroj buducnosti kupiti imanje te imati svoj vocnjak.. :eek: eto toliko za sada pozz
 
M

mirkec84

Guest


i ja sam mislio kad sam dosao ovdje prije 5 god..iz zagorja covjece koje mrcine nikad ni sjeo u traktor u zagorju gdje svi moji susjedi imaju imt a sad ovaj john deere nije ni priblizno kakvih sve ima ..uglavnom ovdje sa 400 hektara tocnije 380 samo ja radim i naravno boss,ali hocu reci sa hrpom masineverije uopce nema strke.hvala svima na pozdravima..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
dobrodošel mirkec :mrgreen:
odlični strojevi, samo nabacj slika, još, još :D

nego, kaj je ovo na prednjem hidrouliku na JD-u :?: :scratch
 
M

mirkec84

Guest
ŠANANA kaže:
dobrodošel mirkec :mrgreen:
odlični strojevi, samo nabacj slika, još, još :D

nego, kaj je ovo na prednjem hidrouliku na JD-u :?: :scratch


budem cim malo vremena nadjem da se odmorim..nego te spice naprijed uglavnom za usputno kupljenje kamenja koje vrijedi pokupiti ...poprilicno veliko kamenje ..citamo se
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
POzdrav kolega Zagorec i dobrodošao na forum

Od kud si točno iz Zagorja?

Tamo gdje radiš se bave samo ratarstvom?
 
M

mirkec84

Guest
mario kaže:
POzdrav kolega Zagorec i dobrodošao na forum

Od kud si točno iz Zagorja?

Tamo gdje radiš se bave samo ratarstvom?

poz..zadnje selo u zagrebackoj sa ove strane blizina stubickih toplica.
farma sa 100-tinjak hektara ima ono secernu repu krompir i ostale zitarice a treci je po velicini u svedskoj sa pajcekima oko 15 000 komada .on nema puno rada na polju ..
na drugom mjestu gdje radim imaju blizu 400 hektara e tu je samo ratarstvo osim kaj se bavi jos .-nebitno mozda brodovi-auti-strojevi-
radio sam 6 mjeseci na farmi ekoloskih pajceka koji su na polju oko 4000 kom ,ajme kad je zima dosla bjezi mujo blato do vrata kaj svinje naprave,
ma ima ovdje svasta recimo farma do nas- tamo sam radio par dana u stakleniku sa krastavcima stvarno bomba izgleda ogromno imaju oko 20 litvijaca zaposlenih.ja sam bio 2 dana ma bjezi ispeko se unutra .
tak da tamo gdje ja radim je stocarstvo i ratarstvo ,dok u okolici ima brdo staklenika sa svime i svacime-te svakakva stoka se sece okolo po livadama. :lol: :scratch

http://img7.imageshack.us/gal.php?g=02052009864.jpg

[img=http://img245.imageshack.us/img245/9724/23052009903.th.jpg]

zna netko kako kaj da napravim da mi slike odmah budu prikazane kao vecini normalne slike a ne ovi linkovi..tnx
 
M

mirkec84

Guest
Kontam kaže:
Mirkec pusti mehanizaciju, daj keš slikaj ;) Gdje je para :)
kontam li ga kontam kolega istina tu se vrte milioni ali ja sam najjeftinija karika :( bar sam sretan kaj sam toliko naucio o poljoprivredi stocarstvu-a opredjelit cu se jednog dana bas za trece ,vocarstvo :eek: ..a da nema ovog interneta ma kakvo inozemstvo bezi ja doma..pozz
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Vidim sve neke grdosije od traktora, pa daj mi reci koji je najslabiji ili najmanji traktor tamo s kojim radiš? :D
 
M

mirkec84

Guest
M.M. kaže:
Vidim sve neke grdosije od traktora, pa daj mi reci koji je najslabiji ili najmanji traktor tamo s kojim radiš? :D
ima svakakvih nikad se svi ni ne voze jedno oko 50 traktora od toga 5 ogromnih a ostali manji..
ima i malih oko 10-tak malih fergusona .volvo-te old timerica ... :mrgreen:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Jel se što god traži po oglasnicima? Ova godina bila kišovita, ja probao ući na drugi ulaz do njive. Drugi ulaz nema crnu šljaku, nemoguća misija :) Tako da i kod odabira zemlje uzmeš ovo u obzir. Da zemlja nije duboko od puta, jer gdje ćeš ti ići autom tamo domaći idu traktorom ;)
 
M

mirkec84

Guest
Kontam kaže:
Jel se što god traži po oglasnicima? Ova godina bila kišovita, ja probao ući na drugi ulaz do njive. Drugi ulaz nema crnu šljaku, nemoguća misija :) Tako da i kod odabira zemlje uzmeš ovo u obzir. Da zemlja nije duboko od puta, jer gdje ćeš ti ići autom tamo domaći idu traktorom ;)

sad sam malo pauzirao ..bio sam u hrv..ali povodom smrtnog slucaja,tak da nista.
ali tesko je naci nesto bas dobro jer to i kosta ,a strah me uzetu neku djunglu zapustenu u zapustenome selu za 20 000 eura ..prevelik je to izazov ..
bas sam bio u lici gdje imamo koji hektar sljivika i kucicu a u tom selu zivi 10 babica 4 pijanca i jedan koji je pametan ...bio sam 3 dana i neznam dali sam spreman za zivjeti tako u zabiti..
a za koju lijepu parcelicu i kucicu na solidnom mjestu treba i coltati masne pare..
uglavnom nije mi sila tak da polako ali sigurno.
pozz..
 

Najnoviji postovi

Na vrh