• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Miš mi je polje popasel , popasel ...

M

mladen

Guest
Zvone nemoguce da na cjeloj tabli ima te gamadi hvala bogu ja nemam ti problema . jesul ti ti preparati efikasni sto bacas po njivi :cry:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ima ih na nekim mjestima i puno,uglavnom obilazimo sve što je jesenas posijano,onako prođemo gdje ima rupa postavimo otrov u rupe i idemo dalje.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Kupiš faciron,doma ga umješašu neku žitaricu,recimo pšenicu i malo nasipaš u aktivne mišje rupe. Ili na kolac gore pričvrstiš letvicu i zabiješ tamo di miševi pasu. Škanjac sleti na štap i čeka da miš dođe. Oboje ispitano i učinkovito.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Kad bi mi pravili kolce gdje će škanjci čekati tabla bi nam ličila na američko vojno groblje.Bez sve šale ima ih nevjerovatno puno.Danas smo potrošili 50 kg pšenice a nismo napravili četvrt table tj. prešli smo oko 4ha.Evo i slika.

Slika079.jpg

Slika078.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh