• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Koliko ste prijavili bodova i koliko vam je dugo bio status u obradi
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Jeste li imali kakvih dopuna meni u obradi 12 dana
Jesmo, ali smo to riješili u roku jednog dana. Mislim da je to više do toga kaj smo upali u praznični dio godine.
 
N

NH5120

Guest
Dali zna netko za mjeru 6.2.1, ekonomska veličina mi je bila manja od 30000eura na dan prijave na natječaj dali se ona gleda na dan prijave na natječaj ili kroz cjelokupan proces i kod obrade zahtjeva ? Sada mi je velicina gospodarstva oko 35000e dali ce mi se zbog toga umanjit bodovi ?
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
prijatelj DAM je dobio odluku,ja sam poslo meil gospodi ministrici o povecanju alokacije.vidjet cemo sta ce odgovorit.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
igi88 ja kada sam zvao covjek je rekao da ima dosta projekata koje su otpilili.cudno vec si trebo ugovor potpisat sa toliko bodova
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Ne znam,budemo vidjeli,jednom sam zvao i rekli su mi da se strpimo. Bude valjda negdje nekakva rang lista pa vidimo gdje smo i što se događa.
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Neki dan sam sam pričao sa konzul.rekao je da mu je čudno što nema rang liste,pa tko nema nešto uredu sa bodovima crta se pomiče i sve ok,može biti svašta.
 

Ro@Ja

Novi član
Tu od
22 Pro 2020
Poruka
1
Zna li tko, da li 81 bod prolazi i koliko bodova nosi jedan novozaposleni?
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
To nitko ne zna sa sigurnošću reći, navodno je obrada došla do 81 bod. E sad dali svi prolaze sa 81 ili samo neki to nitko ne zna. Novozaposleni radnik je nosio 5 bodova
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
kada sam razgovaro sa covjekom iz bj receno mi je da ima u obradi i sa 80 bodova,tako da vjerojatno sa 81 bod svi prolaze
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
Meni u Bj rekao da obrađuju sa 81, ma sevjedno ništa ne znamo dok ne obrade sve ili ne izađe nekakva rang lista. Ovim tempom do ljeta neće obraditi niti ovih 320....
 

Najnoviji postovi

Na vrh