• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Jel ima netko inf. Za 77 bodova gdje bi bila crta sad po ovoj novoj alokaciji
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
imam informaciju sovim povecanjem sredstava da upadaju svi sa 79 bodova.znaci da nas ima puno,a vjerojatno sa 78 jos vise i sto se ide nize jos vise.okvirno vjerujem negdje sa 77 bodova na listi od 600-700
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
406
Zvao u Zg pitati za poziciju na rang listi i ne žele reći ništa, samo kažu samo da je natječaj u obradi. U Bjelovaru se javila ljubazna službenica koje kaže da trenutno obrađuju sa 79 bodova i da oni listu nemaju već do njih dolaze samo predmeti na obradu i da su neki predmeti na povjerenstvu vezano za smanjenje bodova te da nazovem za 15 dana ponovo.
 

asignacija55

Novi član
Tu od
27 Svi 2017
Poruka
7
Koliko vam je prošlo vremena od administrativne kontrole do dobivanja ugovora
Cca mjesec dana... sad me muci kad ce biti isplata prve rate posto smo podnjeli zahtjev za isplatu....
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Cca mjesec dana... sad me muci kad ce biti isplata prve rate posto smo podnjeli zahtjev za isplatu....
Koliko ste imali bodova ja 27.01 dobio odluku administrativne kontrole i još čekam ugovor.
 

Najnoviji postovi

Na vrh