• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mmlinar

Mmlinar

Novi član
Tu od
14 Srp 2020
Poruka
3
evo i mene nisam bas mlad al imam dosta iskustva u zivotu bavio se sa puno toga zivio na 4 kontinenta volim ljude neznam jel to dobro il lose al sta je tu je zivm u Medulinu i Zagrebu imam pcele i pomalo se bavim svim i svacim
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,850
evo i mene nisam bas mlad al imam dosta iskustva u zivotu bavio se sa puno toga zivio na 4 kontinenta volim ljude neznam jel to dobro il lose al sta je tu je zivm u Medulinu i Zagrebu imam pcele i pomalo se bavim svim i svacim
E, sad si najebo u ovom društvu! :D :hahah:
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,536
Prošao si pola je zemaljske kugle, radio sve i svašta. Još samo ti fali da naučiš pisati, za početak. Pa da se možeš predstaviti (kako spada), iako nije obavezno. Ali kad se već predstavljaš, bilo bi OK (da to nečemu liči). Sory (ako znaš čitati)!
Inače i ja ti želim dobrodošlicu.😁
 

Mmlinar

Novi član
Tu od
14 Srp 2020
Poruka
3
Hvala svima na dobrodošlici!:ppozdrav:

Prošao si pola je zemaljske kugle, radio sve i svašta. Još samo ti fali da naučiš pisati, za početak. Pa da se možeš predstaviti (kako spada), iako nije obavezno. Ali kad se već predstavljaš, bilo bi OK (da to nečemu liči). Sory (ako znaš čitati)!
Inače i ja ti želim dobrodošlicu.😁
U svakom slučaju vrlo zanimljiva dobrodošlica :unsure:
 

Najnoviji postovi

Na vrh