• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moderator

MRKI88 za moderatora?

  • DA

    Glasova: 13 86.7%
  • NE

    Glasova: 2 13.3%

  • Ukupno glasača
    15
  • Anketa je napravljena .

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,977
ma neee, nebi ja to videl.. ali ako budeš banan, znaš ko te je... ;)
dobro dobro buš ti mene još trebal :lol:
Ali da ti iskreno velim i to me zabole :D
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Dečki, kaj je, tu je. Mrki je moderator, a ti, Puknuti i ja moramo biti pokorni.
Zato, laku noć....
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
dobro dobro buš ti mene još trebal :lol:
Ali da ti iskreno velim i to me zabole :D
ma daj me nemoj zajebavat još i ti...

tvoja pomoć će mi još mnogo puta dobro doći, zato imaš lijepu povlasticu kod mene, samo nemoj nikom reći... ;)
i još ja tebi pomognem kada dođe novi forum i sve5... ;)
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Dečki, kaj je, tu je. Mrki je moderator, a ti, Puknuti i ja moramo biti pokorni.
Zato, laku noć....

i bolje ti je da bežiš... ;)
aj laku noć...
 
B

BAGERISTA

Guest
dali neko zna di se nalaze smajlići....jer kod mene s desne strane nema apsolutno ništa osim onog šta piše prijavi se kao.........

fala lipa unaprijed.....
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
dali neko zna di se nalaze smajlići....jer kod mene s desne strane nema apsolutno ništa osim onog šta piše prijavi se kao.........

fala lipa unaprijed.....

ako ih nema, onda moraš postavke uredit...

ideš ovako: Korisnički panel > Postavke & mogućnosti > Uredi opcije > na dnu Sučelje ureditelja poruka, postavi na Standardni editor.
 

Najnoviji postovi

Na vrh