• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Moj IMT 533 DeLuxe

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
evo malo mojeg strojčeka :D

536xpy.jpg

f3z31j.jpg

2ql5qhv.jpg

2l93zon.jpg

350tfrb.jpg

160amn7.jpg

2j131q9.jpg

2cqiver.jpg

e63j3k.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Dobar je,vidi se da je uščuvan i da ga paziš.Ako si već kupio zadnje nove gume,što niste odmah i prednje promjenili? Bit će ti puno lakše motat sa traktorskim gumama nego ovim sa ripnom za cestu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Dobar je,vidi se da je uščuvan i da ga paziš.Ako si već kupio zadnje nove gume,što niste odmah i prednje promjenili? Bit će ti puno lakše motat sa traktorskim gumama nego ovim sa ripnom za cestu.

68. godište...MF 35 motor 3 cilindra
gume nisu nove,to sam slikal opranog :p malo sam ga pobrisal dns :D
napred su gume od tamića...gore su od 98. :3
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
68. godište...MF 35 motor 3 cilindra
gume nisu nove,to sam slikal opranog :p malo sam ga pobrisal dns :D
napred su gume od tamića...gore su od 98. :3

Sigurno da je englezer gore?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
stari veli da je englezer...
sad sam doso iz vinograda pa smo usput do susede svratili vratit samohodnu kosilicu jer je stari na nasoj rucku htrgel :p
kad se ta zwer zagrije potegde ko formula :D
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
imam ja vremena al je noc :p
i ostavio sam mobitel na traktoru :madmana: a strah me sad ponoci ic do stare stale po njega xD :toimonster:
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Nije hitno,tek toliko da usporedim sličnost motora.Sada tek otkrivam šta paše od imt-a na njega a šta ne.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pa vidiš cev za dolevanje ulja i filter ulja,znači da je Rakovičin motor,a i kod nas su englezerima nazivali te traktore starije proizvodnje,ispod 1970.godine.Vjerojatno zbog toga jer su neki dijelovi,ako ne i svi dolazili izvana i sklapali se u IMT-u."Englezeri" bi trebali biti nekaj duži po pričanju starijih mještana,takvih traktora kod mene više nema da bi mogel točno provjeriti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
hahahaha to je slikano prije 2 godine na proljece...svaku drugu godinu cistimo grabu tak kad vec opcina nece
Hoćeš reći da ga u ove dvije godine nisi ni ogrebal sa ovakvim radovima?

Inače takvi radovi se izvode sa ovom alatkom koja je ispred makine ;)
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Pa vidiš cev za dolevanje ulja i filter ulja,znači da je Rakovičin motor,a i kod nas su englezerima nazivali te traktore starije proizvodnje,ispod 1970.godine.Vjerojatno zbog toga jer su neki dijelovi,ako ne i svi dolazili izvana i sklapali se u IMT-u."Englezeri" bi trebali biti nekaj duži po pričanju starijih mještana,takvih traktora kod mene više nema da bi mogel točno provjeriti.

Moj je orginal MF iz 58 godine.Čak ima napred aluminijsku etiketu i piše perkins dizel.Sve je na njemu orginalno osim semeringa na poluosovinama koje sam ja menjal.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Neće sama delati,to ti je samo poluautomatska.Ovak si veći frajer v selu,kaj ti je?!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Hoćeš reći da ga u ove dvije godine nisi ni ogrebal sa ovakvim radovima?

Inače takvi radovi se izvode sa ovom alatkom koja je ispred makine ;)

a cuj,cuvamo ga al kad delamo,gas ne sparamo
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
e svašta sam vidio ali da se ovako kanali čiste traktorom ne, ovo mi je prvi put.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
e svašta sam vidio ali da se ovako kanali čiste traktorom ne, ovo mi je prvi put.

tatim izum xD
pa pogle grabu iza traktora :p bolje nek kj bi ovi cestari napravili xD
 
Na vrh