• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

moj strojevi

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
td je 4 cilindra i 70 ks traktor farban rađen je godinu dana sve pretrešeno sve pjeskarito bacana temeljna i farban 94godina bio na jasinju do 97god čovjek ga uzeo na licitaciji jel mu komšija bio glavni za licitaciji vjerovatno za male pare traktor je uglavnom stojo kaže da je samo dvije godine siliro s njim izbacivo je iz brzina pa ga se bojo jel on je malo na brdu vjeruje samo u ferca stariji čovjek i odlučijo ga prodat traktor je propo od stajanja falile šajbe boja izbljedila izrđo neko zavario masku od stare linije ma na oko groblje kad na satu 1500rs to me privuklo na kupnju td i sad mi on služi za međurednu obradu i lakše poslove a rusa bi sad najvjerovatnije prodo jel nisu mi potrebna dva traktora iste snage i prednja vuča me muči u kultiviranju i sijanju mal anjšlag dok se ovaj okrene u mjestu
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
da plug sam sam projektiro imo sam jedan 3brazde i jedan 2brazde i malo igre i eto jedan od 4 brazde i viška djelova za rezervu plug je 12 coli ore super lagan za vući rx ga vozi 4 direkt u crnici masnoj a 5 popolvita ulakšim zemljama
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ima li kakva slika toga pluga?
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
dsc00024t.jpg
[/url][/img]
dsc00026h.th.jpg
[/url][/img]
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Pozdrav, nisam jako dugo bio logiran na forumima čak sam i lozinke zaboravio, evo me opet s vama, neki me znaju a neki ne, ako želite da vam malo stavim slika sadašnje mehanizacije nije problem. Trenutno radim 110 hektara zemlje, od toga malo manje od pola lucerne, ostalo kukuruz, pšenica, pivarski ječam i soja, ove četiri kulture su na podjednakim površinama radi plodoreda, još jednom pozdrav svima.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Gdje si nabavio zemlju?
Stavi masineriju da vidimo kaj tu novoga.
Lp i dobrodosao.!!
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Ima zemlje ima koliko hoćeš. rekao sam sam sebi da više neću ni uzimati, a neki dan sam opet uzeo 6 jutara u arendu i kupio 2,5 jutra. Metiću slike, sam da uhvatim buraza jer sam dosta loš oko te tehnologije.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Za par godina nabavit zemlje u vrijednosti milju eura. Imam kucu tamo, bolje da se preselim.
Slike cekamo.
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Za par godina nabavit zemlje u vrijednosti milju eura. Imam kucu tamo, bolje da se preselim.
Slike cekamo.
prijatelju za par godina sam kupio nešto zemlje, od toga je veći dio u najam većinom privatnih zemalja, a ti sigurno radiš samo svoju zemlju.
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Za par godina nabavit zemlje u vrijednosti milju eura. Imam kucu tamo, bolje da se preselim.
Slike cekamo.
mislim da nigdje nije napisano da sam kupio toliko zemlje, a zemlju ograđujem u krugu 30 kilometara po selima,
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Ma kuzim. Dobro je za tebe dok ima toliko zemlje u ponudi. Vjerujem da ni cijene nisu velike onda.
Ne radim ni ja sve svoju ali gledam kupit koliko god se moze. No malo je ima, kako za prodat tako i za zakup. A cijene su vrhunske.
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
kod nas ima još uvijek zemlje, a bit če sve više sigurno, još se da kupiti po povoljlnim cijenama .
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Kod nas je većinom teška crnica, ljudi su radili par godina poslje konja, i onda se odustajalo od takvog zemljišta radi neadekvatne mehanizacije.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Koliki je najam? Jel zemlja na Dilju ili u ravnici? Kod nas je u ravnici arenda cca 800 kn po jutru, a u brdima oko 500.
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
na ravnici je naše 90% zemlje arenda je 400kn po jutru ako imam poticaj ako ne ništa ne plaćam.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Nemoj to naglas pricat, doci ce ovi nasi pa ce vam svu zemlju pokupit. Kod nas je, kao, 400 kn ako ne dobivas poticaj, ali toga nema bas puno. I to uglavnom budu neki matori filozofi da ti zivot prisjedne.
Kod nas se sad jedino moze doci do zemlje u brdima, a to je uglavnom 30-ak km od Djakova, A sto ima zapustene zemlje, uglavnom je od Srba koji su pobjegli i ne zele dat zemlju u arendu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh