• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mojca

M

mojca

Guest
Lijepi pozdrav svima,
nadam se ugodnom i sadržajnom druženju na ovom forumu.Pošto sam nova evo nekoliko riječi o meni.U duši sam poljoprivrednica,no zbog prezahtjevnosti posla i nekih obiteljskih prilika ili neprilika,smanjili smo proizvodnju,te krenuli i u neke druge vode.Bavili smo se uzgojem cviječa na veliko i eto sticajem okolnosti odlučili ukinuti cjelogodišnju proizvodnju,a zadržali samo onu za sesvete.Manje je zahtjevna,lakša za opslužiti,dobro nam je uhodano tržište,a financijski efekt poprilično zadovoljavajući.U početku nam je bila teška odluka,ali sada smo prezadovoljni jer efekt koji je ta odluka imala na obitelj nemjerljiv je bilo kojim novcima.Eto toliko od mene za sada.Pričamo se dalje.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
pozdrav i ugodan boravak na forumu..
 
H

Hrvach

Guest
Dobrodošla na forum! U zadnje vrijeme nam se pridružuje sve više poljoprivrednica, svaka čast!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,559
Dobrodošla na forum! U zadnje vrijeme nam se pridružuje sve više poljoprivrednica, svaka čast!!

da,ali nam i tajanstveno nestaju....:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
da,ali nam i tajanstveno nestaju....:scratch

Istina ,,,,,,nadam se da če barem jedna ostat.......:lol::lol:mislim na forumu..

Ljep pozdrav i dobrodošla.....:partyman::partyman:
 
B

bosniahos

Guest
Dobrodošla Mojca imaš kakšne nere rože ili kak bi slovenci rekli rad te mam z tem ćrnem cvetjem vlasje :finga:hihi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh