• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Molim za pomoć

  • Temu pokrenuo student
  • Datum prvog posta
S

student

Guest
Poštovani, student sam prve godine poljoprivrednog fakulteta i temu seminara sam izabravo uzgoj ljekovitog bilja ( lavande kamilice metvice u mome slučaju) . Radi se o tome da bih trebao prikazati primjer dobre prakse, kalkulacije troškova-dobiti proizvodnje iz nekog primjera,pa Vas molim ako Vi nekim slucajem proizvodite lavandu kamilicu metvicu da li bi mogli da mi pošaljete Analizu Vaše proizvodnje,omjer uloženog utrošenog ili neki godišnji plan proizvodnje,kalkulacije. Našao sam kalkulacije na agroklubu ali bih trebao i neke iz prakse kako bih mogao analizirati i usporediti,a ujedno bi to bila Vaša promocija na mojoj prezentaciji i puno bi mi pomogli. Unaprijed hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh