• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin progres

Mirzoo

Novi član
Tu od
25 Kol 2022
Poruka
6
Pozdrav drugari,Imam motokultivator Labin progres 14ks starija verzija motor je odlican vuce bilo koji teret gdje zelis,ali pre neki dan kada sam vukao sut odjednom nizbrdo pocne da trza svakih 10 sekundi i prije je trzalo ali rijetko kad,raspitivao sam se svi kazu da su problem prednje gume jer zadnje su nove 12 kupjene prije 2mjesecan a naprijed su nejednake,mislim obje su 12-neske al u jedne je ripna veca a u druge manja na drugoj i nema gotov nista ripne isrekno na zanm kako je to moguce al s tim gumama je dosla i meni,pozadi su bile 13-neske i dobosi 13-ineske to je sve prepravljno na 12-neske uzete su ficina felge i odradjena hidraulican kocnica takodjer je i zamijenjen krst kardana jer je on bio sav sjeban od tog trzanja,kazu ako gume nisu jednake ne prave sve 4 gume isti korak i sav teret ide naprijed i zbog toga traza,Ako je tko imo iskustva s time ili mozda zna sta bi mogao biti problem.Svaki savjet je dobro dosa Hvala unaprijed!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh