• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Motor za hondu f620

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
da si se pre mesec dana javio mogao sam ti prodati kompletan motor u ekstra stanju. crkao karburator . dao sam ga tastu na njegovu frezu jer je njegov motor zaribao
 

fordson

Član
Tu od
16 Kol 2011
Poruka
113
Eh šteta, obnova se blizi prema.kraju jos samo motor nabaviiti a potraga mi bas i ne nepreduje.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
mogu nabaviti motor ali bez karburatora i mehanizam paljenja nema.G 200 motor iz prvih serija .moze posluziti ali nije neko posebno stanje.blizu sombora se nalazi u odzacima. ako ti odgovara to mogu da sredim. nisu neki ni novci oko 60-70 eur
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
imam ja jedan motor g200, bio na mojoj hondi do prošle godine.......uz njega dam još jedne nove karike, klip je original 67mm, nije bušen na specijalu, u solidnom stanju......nemam nikakvu remenicu na njemu.....pali

cjena 1500kn
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Ti paše veći, LA300?
Uklapa ti se u budžet, a i u moju računicu. A još dobiš koju KS viška.
 
Na vrh